Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondocon! Milyen a fiú-lány...

Mondocon! Milyen a fiú-lány arány?

Figyelt kérdés

Életemben először mennék és lehet egyedül vagy nővéremmel ha sikerül elráncigálni... 14 éves vagyok mire lesz con addigra 15. Eléggé parázom attól, hogy sok lesz a fiú, de attól is hogy lányok lesznek mindenütt...szóval csak akkor mernék menni ha kb. van minden... Egyszer voltam playit n és tök jó lett volna csak annyira megijesztett, hogy annyira néztek.

Amúgy mellékesen, ha egyedül megy az ember nagyon unalmas? Ha tesóm elráncigálom akkor is olyan lenne mintha egyedül lennék ő csak a kiszabott felügyelet...



2016. febr. 20. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon durva, elképesztő ötletem - jobb lesz, ha leülsz:


Ha elmész, foglalkozz a rendezvénnyel, és ne azon emberekkel, akikkel soha az életbne még csak egy szót sem fogsz váltani, és a 98%-ukat soha többé nem fogod látni.


Hidd el, az ott lévő embereknek jobb dolguk is vna, mint téged nézni, bámulni - bármenyire hihetetlen is ez.

"Eléggé parázom attól, hogy sok lesz a fiú, de attól is hogy lányok lesznek mindenütt...szóval csak akkor mernék menni ha kb. van minden... "


Ezen jót röhögtem. Hogy jósolnád meg előre, hogy egy rnedezvényen milyen lesz a nemek aránya? De úgy néz ki, ha cska párral több lenne valamelyikből, sarkonfordulnál és elmennél. Ha ez megtörténik, arról kérnék egyrészletes beszámolót, mi zajlott le benned és hogy menekültél, biztos vicces lesz (:


Ha egyedül is megy az ember, hogy lenne unalmas? Ez egy rnedezvény. Tele rengeteg programmal. Mikor lehet unalmas? Ha nem rédekel a téma. Ennyi.

2016. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem én szimplán csak parázok, hogy az lesz mint playiten... Ott tényleg feltűnően bámultak, néztek. Én meg mint egy törpe beparáztam, én ezektől félek.

Az meg hogy unalmas lenne azt nem tudom...mivel még soha nem voltam, de sok helyen azt hallottam, hogy ez inkább társasággal élvezetes.

2016. febr. 20. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
lány vagy és azért bámultak, vagy mi? Amúgy voltam már párszor, kb egyforma az arány, de nem fog bámulni senki ha nem vagy cosplayben. Társasággal tényleg jobb, de élvezhető egyedül is, mert van vásár, ahol jó sok időt el lehet tölteni, folyamatosan vannak előadások, az őszin egyszerre 4 színpad üzemelt, ezen kívül lehetett játékokat kipróbálni, mind konzolon, mind játéktáblán, lehet kézműveskedni, teázni, tradicionális viseletben fotózkodni, van sok vetélkedő, olyan is amiben egy szót se kell szólnod ha az zavar, lehet karaokezni, vagy csak simán sétálgatni. Hidd el eltelik az idő, rengeteg tevékenység van:) 18l
2016. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hűű jól hangzik :)


Igazándiból nem tudom mért néztek olyan nagyon...Igazándiból mindig próbálok beleolvadni a környezetbe...

Viszont már annyira néztek, hogy az nagyon durva és ijesztő volt.

2016. febr. 20. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom, hogy el megyek, de még nem szántam rá magam.
2016. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!