Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó hangom van, és szeretnék...

Jó hangom van, és szeretnék kezdeni valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akik előtt éneklek, mindenki mondja hogy milyen jó hangom van..szerintem is igazuk van, már régóta énekelek. Falun lakok, nem tudom hogyan tudnám valamire vinni a hangommal...jó lenne egy hely ahol előadom magam és felfedeznek...énekesnő szeretnék lenni :) Kíváncsi lennék h pl. Lola meg ezek hogy kezdték a pályafutásukat...hol kéne megmutatkoznom a hangommal? Nagyon szeretném valamire vinni a hangommal. Egy a baj: soha nem jártam énektanárhoz és hangszeren sem tudok..de a hangom nagyon jó! am. 16 éves vagyok, azt mondják már késő..de én ugy gondolom sosem késő! Vélemények?Tanácsok ??
2010. jún. 19. 22:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, elrontottam a kérdést..azt akartam írni h "Jó hangom van és szeretnék vele kezdeni valamit"
2010. jún. 19. 22:12
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnék énekelni, és sok helyen fellépni..hogy kéne ezt elkezdeni?:(
2010. jún. 19. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy Megafrászos találkára. A reklámban is hirdették, hogy elmennek az ország különféle területeire. Ha akarsz vele kezdeni valamit, akkor menj el.

És ne félj, gondolj csak azokra, akik nálad 100× gázabbak, mint pl. Mr. Bikicsunáj.

2010. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem tanulj meg hangszeren, ha sosem voltál énektanárnál, lehet, sőt biztos, hogy nem hallod meg a hamis hangokat. Úgy pedig nem lehetsz még énekesnő. Gyakorolj sokat, és feltétlenül keress egy énektanárt. Sokat fog segíteni, aztán irány a tehetségkutató :-)

Szinetár Dóri

2010. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szinetár Dóri?:O:O
2010. jún. 19. 22:47
 6/12 anonim válasza:
Én egy helyi énekkarban kezdtem :) mostmár a megye legjobbjai közt vagyok... szerintem próbáld ki te is az énekkarokat, ha van rá lehetőséged! Minimális kottaolvasás és jó fül mellett sokra viheti az ember... :)
2010. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igen, igen, így van! De a jó fülhöz hangszer, vagy énektanár kell... :-)

Dóri

2010. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Van hallásod szerinted? A többiek mit mondanak?

Dóri

2010. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy jó hangom van meg hallásom is..és én is ugy gondolom hogy jól éneklek..nem azért mondom h dicsérjem magam, tényleg nem!

Am. te tényleg Szinetár Dóra vagy? Valahogy nem hiszem el XDXD

2010. jún. 19. 23:02
 10/12 anonim válasza:

Mindenképpen azt tanácsolom, hogy menj el énektanárhoz. Ő megmondja hogy milyen szinten állsz, a hangodat mindenféleképpen képezni kell, akármilyen jó is. Sok sikert! :-)


Igen, és ugyan olyan ember, mint a többiek. :-)

Dóri

2010. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!