Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az gáz ha majdnem 16 èvesen...

Az gáz ha majdnem 16 èvesen szeretem az animèket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
gáz.
2018. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Abnak tartom,bárkinél,bocsi :)
2018. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a csöcsöket szeretem, azokat meg még kisebbeknek szánták, szóval szerintem rendben vagy.
2018. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hentait én is.
2018. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyeld meg milyen hatással vannak rád. Ha visszahúzódóbb, depis leszel vagy sötét gondolataid támadnak inkább hagyd abba. De ha nyitottabb, magabiztosabb leszel (pl mint én) folytasd csak nyugodtan :) rengeteg jó anime vár rád ;) 17/f
2018. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Azt nézel, amit akarsz és az anime amúgy sem egy korhoz kötött dolog. Még az apukám is szereti, aki bőven elmúlt már negyven :)
2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xMazsolax ***** válasza:
Ritka hogy egy animés nincs tisztában a dolgával. Ez egy olyan szubkultúra amihez nem lehetsz lehetsz sosem elég idős, viszont fiatal sem. Rengeteg műfaj van az animéken belül amiknek lehetnek gyermekek vagy akár felnőttek is a célközönsége. Animéket nézni és szeretni nemtől és kortól függetlenül nem gáz dolog, akkor van gáz ha túlzásba viszi ezt valaki akkor szokták otakunak vagy weeaboonak nevezni őket amik negatív jelzők.
2018. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!