Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy viselkedsz mikor részeg...

Hogy viselkedsz mikor részeg vagy?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Mátrix ezerrel :D

Meg hirtelen rájövök, hogy "b*sszus srácok ti olyan királyak vagytok!!!"

2010. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Először vidám leszek, aztán kötekedős, aztán mélabús, majd nagyon fáradt és alszom:) De nagyon régen voltam már részeg, már egy kortyot sem iszom:)

23/L

2010. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Mint 1 idióta. Próbáld ki, nagyon mókás! :)
2010. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szédülök és közben furcsa dolgokat beszélek. xD De sohasem voltam annyira részeg, h valami rosszat csináljak.:D
2010. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindenre emlékszek :D Hajlamos vok lesmárolni emberkéket xD össze vissza beszélek és megyek és nagyjából semmi sem érdekel olyankor. A többi kiesik
2010. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

100 as mosoly az arcomon integetek minden mellettem elhaladó autósnak, nevetek azon h hátrafelé haladok, pedig előre indultam...(az igen mókás..:D) ugrálok, idegenek beszélgetésébe bekapcsolódok, megint csak nevetek(nevetni olyankor sokat szoktam meg kacagni is:D) futóversenyeket rendezünk az autókkal (zöldnél rajtolunk...)aztán elfáradok leülök/lefekszek valahol aztán, ha kipihentem magam már "csak" sört iszok, ha meg már késő van elindulok hafele:) aznaposnak jó lenni,de a másnap az fújderossz:S nálam van h 2napig csak fetrengek utánna de nem azért, mert sokat ittam hanem m, futottam rohangáltam ugráltam és akkor nem érzed csak másnap a foltokat meg a hegeket

[a rossz gyereket hozza ki belőlem az alkohol..:)]

17perL

2010. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!