Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy részeg...

Mit lehet kezdeni egy részeg barátnővel discoban?

Figyelt kérdés

SZóval elég rossz felállás, de van, hogy csak ketten megyünk el csajok az egyik discoba. Már többször is előfordult az utóbbi időkben, hogy a barátnőm elképesztően leissza magát, minősíthetetlenül viselkedik, és velem meg nem is törődik gyakorlatilag, helyette percenként más pasas nyyakában lóg. Nekem ezzel sikerül elintéznie az egész éjszakámat, mert gyakorlatilag nem tudok semmit sem csinálni, menni táncolni, ismerkedni, mert rá figyelek. Ezzel nem azt mondom, hogy ez milyen hűde rossz, mert ez természetes, ő a barátnőm és nem akarom, hogy bármi baja essék (részben miattam, holott már felnőtt ember, maga vállal felelősséget azért mennyit iszik)

A kérdésem az, hogy ilyen esetekben hogyan tudnám őt leállítani, hogy kész elég vvolt, most már ne igyon többet, menjünk haza? Ti ha ilyen adódik hogyan tesztek bármit is egy részeg emberrel?

(Bocsánat ha kicsit terjedelmes lett!)


2009. nov. 22. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de nem lehetsz az erény csősze. Nagyon rendes dolog tőled, hogy igyekszel vigyázni rá, sőt mint barátnőtől el is várható. DE! Ahogy te is írtad, felnőtt, és egy normális felnőtt embernek kéne, hogy tudja kontrollálni magát. Egyébként is a seggrészeg nőnél csúnyább és szánalmasabb látvány kevés van. Szóval szerintem józan állapotában ülj le vele beszélni erről. Hogy nagyon kedveled, de nem vagy az anyja, és nem tudsz rá állandóan vigyázni, ezért ha iszik is, belátással tegye. Ha nem, előbb utóbb ő fog csúnyán ráfázni.
2009. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként 23 évesek vagyunk, dolgozunk és neki nemrég lett vége egy kapcsolatának.
2009. nov. 23. 23:16
 3/3 anonim válasza:

Üljetek le, és beszéljétek meg a dolgot.

Ennyi idősen már szerintem amúgy is ciki így viselkedni.. meg amúgy is gusztustalan mikor egy ember ennyire részeg..


Én azt mondanám neki, hogy ha ennyire lerészegedik akkor többet nem megyek vele sehova. Ha ez sem hat rá, akkor nem igazi barátnő!

2009. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!