Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a Cinema Pink mozi?

Milyen a Cinema Pink mozi?

Figyelt kérdés
Jövő héten megnézném ott a Szárnyas fejvadászt, és a nyitás utáni időszakból elég lesújtó kritikákat olvastam a moziról. Javult valamit a helyzet a moziban?
2017. nov. 17. 09:32
 1/6 anonim válasza:
A kezdetekben talán valóban voltak hiányosságok, azonban azóta ezeken változtattak az üzemeltetők, és bátran merem ajánlani, hiszen a párommal teljesen megvagyunk elégedve velük, rendszeresen járunk hozzájuk.
2017. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én most voltam a héten, baromi jó volt!! Elég szimpatikusak voltak a dolgozók, gyönyörű az előtér, és benn a moziterem is elképesztően jól néz ki (ráadásul a fotelek borzasztóan kényelmesek!) :) Szerintem jó választás.

2017. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 17. 21:52
 4/6 anonim válasza:

Mikor bezárt a mozi a Mammutban és megtudtam hogy egy új cég fog mozit nyitni ott kicsit kételkedtem benne hogy jó lesz. De amikor a barátnőimmel elmemtünk felfedezni az új mozit, hát leesett az állunk, teljesen más mint a régi, érezhető volt amikor beléptünk hogy ez valami új s egyedi, nekem személy szerint nagyon bejön a dizájnja

.s az hogy a benti részen kialakitottak egy könyvtár részt az valami hihetetlen( jó pár könyvvel szemezgettem már ) .Igaz én is olvastam a kritikákat de szerintem ez máshol is igy indul, mimdenhol vannak kezdeti bakik.Viszont amikor mi voltunk semmi negativat nem tapasztaltunk. És amellet hogy ilyen jól néz ki s hogy ilyen kényelmesek a fotelok ( második sor közepér ajánlom ;) ) a személyzet is nagyon kedves, s segítőkész . Úgy hogy csak ajánlani tudom. Azota szinte majdnem minden héten megyünk oda mozizni ! (pont holnap is a Rossz anyák karácsonyára!)

2017. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A legjobb mozi Budapesten. Óriási lábrész, kényelmes bőrfotelok, itt a legfinomabb a popcorn. Semmi pénzért nem mennék máshova. Ja, és még egy kicsivel olcsóbb is, mint a többi mozi.
2017. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg a döntést, tényleg jó hely! Ráadásul napközben négyen voltunk a teremben, úgyhogy a filmet végül a dupla fotelben henteregve néztem végig:)
2017. nov. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!