Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Moziban pelusban lenni?

Moziban pelusban lenni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta, hogy ő általában pelust (felnőtt pelenkát) vesz föl moziban. Azt mondta, hogy szerinte tök jó, mert a sok cola miatt pont a film vége előtt, mikor a legizgalmasabb, akkor kell kimenni a wc-re, és ha kimegyünk, akkor az érthetően nem jó, ha meg nem megyünk ki, akkor nagyon kell, és amiatt nem élvezhető a film. Tehát ezért érdemes pelenkát fölvenni, mert akkor az ilyen gondok megszűnnek. Valami nem feszes ruhát fölvéve meg nem is látszik. Azt is mondta, hogy szerinte a patikákban kapható tena slip elég jó.


Szerintetek jó ötlet? Valakinek tapasztalat?

Hol pelenkázzam be magamat, otthon, vagy inkább a mozi wc-ben?


(Ja, természetesen csak pisilés...)


16/L



2017. nov. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én mindenhová pelusban megyek. Otthon veszem fel az ágyon hanyattfekve és ráhúzok egy gumibugyit is, hogy jobban tartson meg így a csomag is kissebbnek tűnik. Na meg ha már esetleg belepisiltem akkor számomra fura szaga lesz s nem szeretném ha mások megéreznék. Amúgy a tenák tényleg jók! Tena pants normál, slip super és csúcs a slip maxi!! Nem tudok máshol wécézni és tartogatni sem lehet végtelenségig. A pelenka biztonság érzetet ad, kényelmes és most, hogy már hideg van, kellemes melegen tart és finom puha. Biztosan van más is rajtunk kívűl akik felfedezték a pelenka ezen praktikus oldalát...
2017. nov. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ez csak vicc ugye? mert ha igen akkor nem jó a kategória
2017. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
otthon veszem fel a pelust és otthon veszem le
2017. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én napi 24 órába pelenkát kell hordanom és moziba szinházna és még sportolok is
2017. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ez most kajak kétszer lett megkérdezve?:D a kérdező tényleg egy perverz álat lehet:D
2017. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%
Izgató :)
2017. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hideg ídő beálltával én minden évben pelenkázom magam ha elmegyek itthonról.
2017. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Én szerintem ha érdemes lenne kipróbálni,egyszer válasszatok ki egy filment,elötte igyatok kolát majd, pisiljetek a pelenkába. Én szerintem jó ötlett,söt még kényelmes,puha,meleg .Én ezért szeretem a pelust.
2017. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%

Na, ezen most ledöbbentem! Ez a legbetegebb kérdés, amit itt valaha olvastam...

Felnőtt ember kimegy a wc-re, ha kell neki... éppen elég baj szegényeknek, akiknek egészségügyi szükséglet pelenkát hordani, de az, hogy egészséges felnőtt ember "kényelemből" maga alá hugyozzon a moziban, szerintem beteges és undorító is.

2019. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!