Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem minél hamarabb egy gitárpedállal kapcsolatban mert nem tudom a kellő információt róla. Lehet hogy rosszat küldtek?

Figyelt kérdés

Nos a napokban vettem egy behringer heavy distortion hd300

as hangtorzítót még nemtudtam kipróbálni kábelhiány miatt.

Viszont ha csak a pedált magától rádugom a tápra vagy elemet rakok bele a visszajelző led nem gyullad ki. Az lenne a kérdésem hogy a led csak akkor villan fel ha a gitárra és az erősítőre rávan kötve? vagy felkéne neki villannia és ezek szerint akkor rossz pedált küldtek? erre is gyanakszom mert amikor rádugtam a tápra akkor a táp elfüstölt pedig megfelelő polaritás és volt szám volt rajta, mondjuk ez lehet a táp hibája is mert nem egy minőségi tápegység volt.



2017. okt. 26. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolós jack-et használnak a pedálokban, kihúzott kábelnél megszakítja a tápellátást. Már csak ezért is fura, ha elfüstölt a tápod.
2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt akkor valószínűleg kábel probléma volt mivel a kábelt ugy forrasztotta öregem, ő azt mondta lehet felcserélte a földelést, már nem mai motoros az öreg szóval hibázhat...
2017. okt. 27. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha földelésről(??) beszélt... akkor esélyes hogy volt probléma. :D
2017. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki elemmel. Azt legalább nem tudod fordítva beletenni...
2017. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!