Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miről írnál, rendeznél filmet?

Miről írnál, rendeznél filmet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 23:31
 1/5 Nagira ***** válasza:

Jó kis kalózos filmet, kicsit komolyabbat, mint amilyen a POTC volt, amit nagyon imádok egyébként:).

De szívesen csinálnék vámpírosat is (nem, nem vagyok pettinzon meg tvájlájt őrült, én normális vámpírfilmre gondoltam, ez a véleményem, nem kell megsértődni).

Illetve csinálnék viktoriánus Angliában játszódó filmeket is. Vagy éppen animéknek élőszereplős változatot. De horrort is szívesen.:) Szóval sok mindent, csak mivel híján vagyok a forgatókönyvírói, rendezői képességeknek, meghagyom másnak a lehetőséget, akik értenek is hozzá. Filmrajongásból jeles vagyok:).

2010. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami pszihothrillert komolyan. Olyasmit, amitől szinte sokkot kapsz annyira durva.

Elterveztem, hogy egy másfél órás menekülős filmet kellene forgatni, kábé 5 perces bevezetővel.


Olyasmi hogy:

5 tini megy haza a suliból este, de rájuktámad egy elmebeteg gyilkos. A maradék 1 és negyed óra maga a menekülés lenne, egy pillanat leállunkmegbeszélni résszel. Nem válnak szét 2 csapatra stb..

Az egész tele lenne elmebeteg visszajátszásokkal, ijesztgetésekkel ( nem sablonosokkal, nem lenne hülyezene stb... )

A végére egy abszolút nem happy end lenne, ugyanis a történet hűen követné a valós időt, tehát ha éjfélkor kezdődik, akkor fél kettőkor van vége. A gyilkos miután megölt 4 tinit, az utolsót betuszkolja a kocsiba.Eltakarít, majd elhajt. Reggelre semmit sem sejtenek az emberek. Utolsó kép az az, hogy az az élve maradt emberke megölte a gyilkost, majd felveszi a maszkját és egy "cuki" nevetéssel éjfélkor elindul 5 tini felé.


LEhet, hogy a vége kissé kiszámítható, de sztem király film lenne ebből.


A másik pedig egy középkori szerelmes történet lenne. Ezt még nem találtam ki, de ez a kor nagyon tetszik nekem.


15/L

2010. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:
Na most akkor írni kéne, vagy rendezni...?
2010. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még több hiteles filmet, meg dokumentumfilmet a mocskos náci bűntettekről, a sok tudatlan fiatalnak akik annyira éltetik a szélsőséges nézeteket.
2010. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy filmet Chuck Norris-ról.

Főszerepben:Chuck Norris.

Mellékszereplők:Chuck Norris,Arnold Schwarznegger,Jim Carrey,Charlie Sheen

2010. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!