Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg tudni hogy...

Azt szeretném meg tudni hogy mi van a boku no hero academia 2 évad 14 rész hogy mért nem jött ki ez a rész?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 00:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már vagy 16 órája kint van angol felirattal nem értem magyarul miért nincs 😢
2017. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bujdosó Csaba, bujdi válasza:
Azt nem tudom, de még Naruto-Kun sem kezdte el a lefordítását!
2017. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szarjál Sünt válasza:

Nem erted/ertitek miert nincs? Tudjatok a forditocsapatok ezt ingyen csinaljak, van csaladjuk, van munkajuk, van egyeb teendojuk, kotelezettseguk is mint 0-24ben a forditasikat kesziteni.

De gondolom egyikotok sem tamogatja oket semmivel (pedig lehet), de ha valamiert nincs annyi idejuk hogy azonnal a kepetekbe toljak a feliratot, akkor azonnal megy a panaszkodas. :D

Varjatok turelmesen, ugyis felkerul majd. :)

2017. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13


Ez hülyeség. Akár nonprofit, akár nem, a fordítók kötelezettséget vállaltak a közönségük felé. Valószínűsítem hogy donációkat is rendszeresen kapnak, talán nem kifejezetten nagy mennyiségben, de ez mellékes is.


Másik oldalról meg, a fordítócsapatok nem 1-2 emberből állnak. Furcsa lenne ha mindenkinek egyszerre lenne családi problémája.


Gondolom a fordítócsapatnak is megvan az oka, amiért késlekednek, bár a rajongók megőrülnek. :'D

2017. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én tényleg megőrülök! Két hete várom már ezt a részt!
2017. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 csak annyit hogy semmi kötelezettségük nincsen mivel hobbyból csinálják+ ha melóznak mellette szted lessz kedvük még x időt fordítani???
2017. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék hozzá ha van időd itt ragelni miért nem fordítod le te? engem nem nagyon zavar még japánul megnézem a részeket mert megértem.
2018. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!