Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok mar egyedul diszkoban?

Voltatok mar egyedul diszkoban?

Figyelt kérdés
Lesz a hetvegen egy jo buli, legalabbis eleg jonak igerkezik, viszont egyenlore ugy nez ki hogy rajtam kivul egy ismerosom sem kap az otletre hogy elmenjunk, egyedul pedig meg nem voltam, nem is nagyon visz ra a lelek hogy egyedul menjek. Mit gondoltok?

2017. máj. 22. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most bátorításra vágysz, hogy hajrá, vegyél pár koktélt vagy sört, és próbálj egy megnyerő, tetszetős hölgyet találni, rajtam ne múljék :D De a kérdés nem világos. Ha nem visz rá a lélek, ne menj. Egyszerű.
2017. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már találkoztam ismerősökkel, akik egyedül lementek és amikor összefutottunk, előadták, hogy épp várják a havert, aki egész este nem ért oda. :DD Ha nagyon mennél, told így.
2017. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
attól függ fiú vagy lány vagy?
2017. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lány és fiú ismerősöm is ment már egyedül :)
2017. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajna az én barátaim sem egy bulizósok, így nem tudok kivel menni><

19/l

2018. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!