Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha elszivom életem 1. jointját...

Ha elszivom életem 1. jointját, kerülhetek tőle korházba? (rendes füves cigi lenne, azért kérdem, ha abba beleszivok y lehetnek esetleg olyan bajaim tőle mind a bios müfüvektől azok a holland kivételével zen meg herbál)

Figyelt kérdés
Végleges rivotril megvonás után jó ötlet a megvonási tünretekre szivni vagy ez 1 ilyen drog kaliberű gyógyszer megvonási tünetei után mennyi idő mulva lehetségesy persze ha elmultak már az elvonási tünetek?
2017. máj. 4. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
A beleszivok után az y.t random irtam nem direkt, ha el is mulnak a megvonási tünetek, de hébe hóba pl lesz szorongásom, nem napi szinten, akkor arra yo ötlet szivni? Tapasztaltabbak véleményét várom, ha rivo után nincsenek is ilyen tapasztalatok, akkor nem napi szintű szorongással küzdők válaszát várnám.
2017. máj. 4. 20:21
 2/2 Kecske.9000 ***** válasza:
Nem fogsz kórhazba kerülni, a herbáltól max
2019. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!