Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszterkor kik maradnak...

Szilveszterkor kik maradnak otthon? Mit csináltok?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt az egész szilveszteri dolgot, nem értem hogy mit ünnepelünk. Ugyan, új év. Akkor már ünnepeljünk meg minden új napot is. Hívtak egy-két helyre, de semmi kedvem menni, sorozatot nézek, olvasok.

17/F



2016. dec. 31. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is amióta az eszem tudom így vagyok a szilveszterrel. Ki nem szarja le, hogy az év utolsó napja? Ennyi erővel ünnepelhetnénk a középső napot is.

Netezek, majd sorozatot nézek, megiszok egy üveg pezsgőt, alszok.

2016. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én otthon maradok. Filmet nézek, zenét hallgatok, zenélek, írok egy listát hogy mit szeretnék elérni 2017-ben
2016. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 31. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:

15 vagyok, nagyon felszínesen alszok, így ez a szilveszteri b..romság kikészíti az idegeimet. Már legalább 2 hete minden este petárdáznak, én minden lövésre felijedek. A kutyám szerencsére jól viseli, ő tud aludni tőle.

De amúgy meg én sem értem mi olyan különleges ebben. Olyan, mint a szülinap. Öregebbek leszünk, vagy elmegy egy év, nem mindegy? Ugyanolyan nap, mint a többi...


Viszont egy barátnőm imádja, így idén vele fogok filmezni, éjfél körül pedig az ablakból fogjuk nézni a tűzijátékot. Nem repdesek az örömtől, de szívesebben vagyok vele, mint az ágyamban vergődés.


Szóval összegezve: nem gondolom hogy ez a nap különleges lenne.

2016. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen filmeket/sorozatokat néztek kedves válaszolók?
2016. dec. 31. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Még nem tudom, meglepetésnek szánja. De őt ismerve valami Zootropolis szintű lesz, mivel imádja az ilyen meséket
2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én inkább olvasok, a környékünkön már elindult a petárdázás így a filmekből úgysem hallanék semmit. :)
2016. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dettó ;) Mit olvasol?
2016. dec. 31. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Laini Taylor-Vér ​és csillagfény napjai :)
2016. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te?
2016. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!