Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Engem nem érint a dolog,...

Engem nem érint a dolog, nekem csak zene, és bulira jó (40 felett vagyok). De a fiataloknak ez mit közvetít?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gDAQ5hUUzRo

Csak érdekel, hogy 15-25 éves gyerekek, fiatal felnőttek többet látnak-e ebben, mint zene. Szóval érdekel, hogy ennek lenne-e valami üzenete, vagy hogyan hallgatta az 20 millió látogató.


2016. dec. 30. 01:27
1 2
 11/17 TR75 ***** válasza:
45%
Aztakuvasz, ez maradandó károsodást okozott bennem :-(
2016. dec. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 15 éves lány vagyok, és utálom ezeket a hát .. nem tudom miket. Mert aki ezt készítette annak nagyon ajánlom, hogy keressen rá a wikipédián a zenére! Előre szólok, hogy nagyon meg fog lepődni! Hülyíteni tudják a fiatalokat, az biztos!!! Elvégre addig hajlítsd a fát, míg fiatal! Én személy szerint Mihael Jacksont szoktam hallgatni. Sztem élvezhetőbb!
2017. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nos, 49 éves nő vagyok, és szeretem ezt a dalt. Igen, van üzenete, de karikatúra a mai világról. A készítők sem komolyan gondolták, hanem kifigurázták vele a felszínes világot. Miért szeretem? Nem tudom :) Alapvetően igényesebb zenét hallgatok, de ez valamiért bejön, jó kedvem lesz tőle. Ennyi.
2017. ápr. 25. 14:14
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja, talán aszért szeretem, mert egyértelműenn karikatúra..., nem komoly, poénra vették...
2017. ápr. 25. 14:16
 15/17 A kérdező kommentje:
A sikere még, hogy jól ötvözték a 80-as évek játék világát a friss dolgokkal.. Így a 40-eseknek is otthonos a téma, és a 20 éveseknek is.
2017. ápr. 25. 14:18
 16/17 A kérdező kommentje:

"

Ja, talán aszért szeretem, mert egyértelműenn karikatúra..., nem komoly, poénra vették..."


Ó my God! Ezt én írtam, nem a kérdező. Porszem került a gépezetbe :)

2017. ápr. 25. 14:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod, miért kérdezed?
2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!