Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Engem nem érint a dolog,...

Engem nem érint a dolog, nekem csak zene, és bulira jó (40 felett vagyok). De a fiataloknak ez mit közvetít?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gDAQ5hUUzRo

Csak érdekel, hogy 15-25 éves gyerekek, fiatal felnőttek többet látnak-e ebben, mint zene. Szóval érdekel, hogy ennek lenne-e valami üzenete, vagy hogyan hallgatta az 20 millió látogató.


2016. dec. 30. 01:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
Én ezt még zenének sem nevezem,akinek meg erre van igénye ...hát egészségére!
2016. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez is egy vélemény, én sem kulturális csemegeként hallgatom, de 22 millás nézettséget csak összehozott, így várok még válaszokra :)
2016. dec. 30. 01:43
 3/17 anonim válasza:
49%
Persze 22 Millió,gondolod ez Reális nézettség? :)
2016. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen jo a ritmusa a hangulata. Különösebben nem közvetít közérdekű dolgot de egy szerényebb baráti társaságban mondjuk 10 fő mar jol érzi magát ha a háttérben ez vagy valami hasonló zene szól. Egyszóval a hangulata pezsdítő, hangulat javító. Személy szerint nekem jó emleket idéz elő a meghallgatása.

A nézettség számából kikövetkeztetve mégsem lehet olyan rossz.

Üdv: Egy fiatal.

2016. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerült, erősen ironikus dalocska a YOLO-korszakról. Minden jellegzetesség benne van.:-)
2016. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom, csak annyi a Yolo korszak kb. a 70-es évek eleje óta van :)
2016. dec. 30. 02:46
 7/17 TR75 ***** válasza:
100%

Nem az én ízlésem szerint való ez a zene, nem az én világom, ez egyértelmű.

De:

Ez a dal egy tényleg jól megírt, ironikus szám. Nyilván nagyon sok embernek, aki lájkolta, ez nem esett le (ami azt illeti, talán még azt sem tudja egy (nagy?) részük, mi a @ az az irónia), tehát a nézettség egy része abból fakad, hogy egyszerűen kúlnak gondolják, saját menőségük igazolásának, oszt jól van.

Magamtól nem hallgatom, de amikor szól a rádióban, nem tekerek máshová.

Sokkal-sokkal igényesebb szám, mint mondjuk a Halott Pénz semmitmondó dalai (amiket több-kevesebb sikerrel álcáznak mély mondanivalót közlő számoknak - inkább kevesebb sikerrel).

A Wellhello egy érdekes dolog, Fluor Tomi a kezdetek óta nagyon sokat változott, nagyon-nagyon rühelltem annak idején, ma már azt mondom, érdekes tagja a mai zenei fősodornak, azt is megkockáztatom, hogy kezd "megkomolyodni" (értsen ezalatt bárki bármit).

Mindegy, ez csak az én véleményem, de úgy, hogy maradok továbbra is az általam kedvelt műfajoknál és előadóknál.

Szóval, a kérdésedre válaszolva (nem mint érintett, hanem mint olyan ember, akinek van véleménye erről [is]), tartok tőle, hogy sok fiatal nem azt hallja ebben a dalban, amiről valójában szól.

2016. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én 26 éves vagyok és fiú, de sohasem szerettem az ilyen zenéket. Nekem nem jön át, hogy mi a jó bennük.


https://www.youtube.com/watch?v=vzwoJ10UyO0


Ez szerintem egy jó zene. Kellemes hallgatni, úgy jó ahogy van. De ilyenek, hogy ByeAlex is meg hasonlók, én nem értettem soha az ilyen zenéket. De hát ez is egy stílus.

2016. dec. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz, a hippikorszak messze nem erről szólt, mint a YOLO, sőt, lényegét tekintve pont az ellentéte annak.
2016. dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na és ez, ez mit közvetít (?) : [link]

A fiataloknak pont azt ami a fenti, olyan tök yo, nem ?

2016. dec. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!