Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van itt és előre fel vagyok készülve az okoskodó válaszokra. De remélem akad olyan aki tényleg szívesen segít. Én nem azt kérem hogy mondja meg pontosan ,hogy ezt vagy azt kérjem. Hanem hogy adjon pár ötletet. Már elég sok mindenem van amiket ilyenkor szoktak kérni(telefon,laptop,tablet,mp4,kamera) .Karácsonyra pénzt még sem akarok kapni mert az nem az igazi. Nem várok el nagyon drága ajándékokat sőt 10 ezer alatt szeretnék valamit választani.Annyit kell még tudni rólam hogy 15 éves lány vagyok . Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. nov. 5. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt,ami boldoggá tesz.

Biztos van olyan hobbid, amihez szívesen kérnél új cuccokat.

Amikor nem tudom mit kérjek,nálam a ruhák vagy a sminktermékek a befutók.

2016. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Tangát, vibrátort
2016. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm , de katolikus suliban a sminkeket inkább mellőzném 🙂 A másodikhoz meg nincs hozzá fűzni valóm .
2016. nov. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!