Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tumblr-ről?

Mit gondoltok a Tumblr-ről?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Dancsó szavaival élve, a tumblr az internet női vécéje. Oda fiúk nem járnak.
2016. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én imádom <3

mintha lenne egy saját naplóm, amit bárki megnézhet de nem tudja, hogy mit jelentenek a szavak és képek az oldalon :D

2016. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szeretem, több éve használom.
2016. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omgt ***** válasza:
Az igen, ez a Dancsó gyerek mennyire bölcs már, biztos k...a sokat tud a tumblr-ről.
2016. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a naplós dolog tényleg közel áll ahhoz mit jelent számomra az oldal.

Felteszek egy képet vagy reblogolok, lehet hogy csak szimplán szépnek vagy viccesnek, aranyosnak találom, de az is lehet hogy valami mély érzés jut róla eszembe és azért teszem ki. Ha mondjuk elmegyek bulizni barátokkal, olyan képet teszek ki ami eszembe juttatja az estét, mondjuk egy képet tábortűzről, sörözgető fiatalokról stb. Aztán máskor saját képeket is dobok fel. Nem is tudom. A Tumblr nagyon ÉN. És ezt szeretem benne. Régebben nővérem megtalálta a naplóm amiben (akkoriban elég depresszív alkat voltam) elég csúnya dolgok voltak, jó nagy fejmosást kaptam érte. Megígértem magamnak hogy soha többé nem írok naplót. Ez meg is történt. Viszont a Tumblr más. A képek nem mindig egyértelműek. De én tudom, számomra mit jelentenek. A legtitkosabb napló számomra. És bevallom, elég nagy függője vagyok már évek óta :S :D

2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!