Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tumblr-ömről?

Mit gondoltok a tumblr-ömről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 13. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ebből is látszik, hogy mások elvárásainak akarsz megfelelni, és ettől nem lesz egyedi a tumblid. Én úgy vagyok az enyémmel, hogy nem érdekel ki mit gondol róla, nekem akkor is az a legtökéletesebb. Nem? Ha már az enyém, akkor úgy csinálom, ahogy nekem legjobban tetszik.

A téma nem a legjobb választás, a képek meg úgy fele-fele arányban oszlanak meg aszerint, hogy tetszenek vagy sem..

Ha egyet tudok ajánlani: ne foglalkozz mások véleményével. Azzal se, amit én msot írtam.

2015. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Ne erőlködj, ezt az egyediség dolgot már a névválasztással elbukta. Egy tematikus rajongói blogon/tumblin még hagyján, de ahogy elnézem ez egy személyes vegyes felvágott tumblr, az meg egészen ciki, hogy az határoz meg, hogy kiért rajongsz.


Ez leszámítva teljsen korrekt személyes tumblr. Engem spec zavar a hatalmas kezdőkép meg a zene, de ha bekövetnélek, akkor rögtön nem kellene foglalkoznom velük, ugye? :P

2015. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!