Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Logó rajzolás egy zöldségfeldo...

Logó rajzolás egy zöldségfeldolgozó cégnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy zöldségfeldolgozó cégnek az a szlogenje, hogy "eggyütt erősek vagyünk" és meghirdettek egy pályázatot, hogy ehhez kell egy logót csinálni. Egy-két ötletem már van, de kíváncsi vagyok hátha ti kreatívabbak vagytok. A lényeg, hogy passzoljon a szlogenhez, és legyen valami zöldség benne.

A válaszokat/ötleteket előre is köszönöm!



2016. júl. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze, majd mások ötletével fogsu pályázni...
2016. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen "válaszolók" mért nem lapoznak csak úgy egyszerűen tovább... Most miért ne kérhetnék ötleteket?? Most ha megkérdezném az egyik ismerősömet, és az ő ötletét használnám fel, az nem ugyanaz?!
2016. júl. 23. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az ötlet lopás?
2016. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komoly bajok lehetnek, ha nem érted, hogy miért számít az, hogy nem saját magad találod ki a pályázatodat.
2016. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pályázatoknál pont az a lényeg hogy csak a saját ötletedet szabad felhasználnod.
2016. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komoly bajok vannak velem?! Na pontosan ezért rühellem ezt az oldalt. Sok kedves ember egy helyen fikázódik névtelenül. Ez egyébként egy nagyon kicsi cég ahol az egyik rokonom dolgozik, és nem is olyan komoly pályázat, mert csak az ott dolgozóknak mondták, hogy kellene egy új logót kitalálni. De mit is gondoltam, hogy kiírom ide a kérdésem, és valaki mondjuk normálisan válaszol..
2016. júl. 23. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolj bele, hogy te vagy az, aki névtelenül ad valakinek egy brilliáns ötletet, majd az illető ezt felhasználva dicsőséget nyer. Téged leszqrva. Most komolyan, mit vártál?

De akkor ez nem is olyan igazi pályázat? Mert ha az elején úgy kezdted volna, hogy "egy kis cégnek kell egy kis kreativitás, segítenétek?", akkor lehet, most nem lennél felháborodva a beérkező válaszok miatt.

Amúgy én három különböző zöldséget (pl répa, uborka, hagyma, bármi az égvilágon) képzeltem el karba öltve, vékony pálcika lábacskákon, nagy mosollyal az arcukon.

2016. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen ez pontosan így van. Ez nem is egy olyan igazi pályázat, csak egy kis cégnek kellene egy kis kreativitás. Igen teljes mértékben igazad van, legközelebb pontosabban fogom a kérdésemet megfogalmazni, és köszönöm, hogy normálisan válaszoltál! :)
2016. júl. 24. 01:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Hol találtál ilyen pályázatot?!

Biztos van bővebb leírás, amiben leírják a stílust, meg egyebeket...

Legalább pénznyeremény van?

Sok nevetséges pályázatot látni... ezekre meg olyan színvonalú tervek is érkeznek.

2016. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!