Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 200 ezer ft elég a gyereknek,...

200 ezer ft elég a gyereknek, ha elmegy a Balaton Soundra, fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Tavaly egy kicsit kevesebbet kapott, de idénre drágult minden.

Az itteni szülők, mennyivel engedik el a gyereküket, fesztiválokra(Volt, BalatonSound,Sziget)?

Megvettünk neki mindent, ami kell, ez költőpénz a bulira.

ha marad, hazahozza, mert úgy is marad neki.

Vagy ti szülők is elmentek a fiatalokkal fesztiválozni?



2016. júl. 6. 15:35
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
60%
Természetesen elengedem a gyerekemet, (ha már nagykorú,) és annyi pénzzel, amennyit megkeres rá.
2016. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Látszik hogy nem voltál még fesztiválozni, mivel piát, kaját nem lehet bevinni, alaposan ellenőrzik. Nyári szünet, a troll kérdések ideje. Egyébként, míg bele nem keveredtél elhittem, én most 4 napra Siófokra viszek 140et költőnek.
2016. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Wiz Khalifa idén Volton volt, kevered a tavalyival :D
2016. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
legközelebb próbálj jobban figyelni a részletekre mert így hamar meglátszik h kamu...
2016. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
XDDDD
2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Légyszíves, aki legalább ne írjon hülyeségeket!

Persze hogy veszünk neki piát, és nem rossz minőségűt, és tudom hogy nem lehet bevinni.

Hiszen valahol aludniuk is kell a haverjaival, ki van nekik bérelve egy ottani nyaraló, arra az időre.

És biztos ott sem vizet fognak inni a fiatalok, ha majd készülődnek az esti bulira.

Amúgy voltam én is mindegyik ilyen fesztiválon már, ugyanígy volt csinálva, nyaralóban aludva, majd onnan mentünk a fesztiválra.

2016. júl. 6. 15:59
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Snoop Dogg és Wiz Khalifa kéne akkor oda aztán cigire nem kéne pénz. XDDD Kapna ám Jointot a kislány eleget
2016. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
Még egyéb kiegészítés? :-D Azt írod hogy azért a pia ha ott nem a pultnál akarnak inni, utána meg azt hogy a pia a nyaralóban lesz.. szerintem legközelebb ha kamut írsz ki, előtte készülj fel:-D
2016. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Még egyéb kiegészítés? :-D Azt írod hogy azért a pia ha ott nem a pultnál akarnak inni, utána meg azt hogy a pia a nyaralóban lesz.. szerintem legközelebb ha kamut írsz ki, előtte készülj fel:-D"


Kisfiú!


Látom még ált sulis lehetsz, mert a szövegértés nem megy.

Fesztiválon sem voltál még.

Amúgy megkértem, hogy szülők írjanak, akinek megy a gyereke fesztiválra, és a kérdésre válaszoljanak.

Szóval neked itt sem sikerült ez.

no sebaj.

Szóval figyelj, érthetően leírom, hogy elbírd olvasni, és értelmezni, OK?

nyaraló van neki bérelve, mi fizettük.

Vettük neki strandra, bulira cuccokat, amik most trendik.

Vettünk piát, mert ugye a nyaralóban is inni kell, ha már fesztiválozni van valaki.

Eddig érted?

remélem:)

Szóval ő fizeti a belépőt, a kapott pénzből, és ha már el is megy, akkor gondolom a fesztivál területén is fog inni, meg enni, meg egyéb szórakozási lehetőségeket kipróbálni.

Érted, ehhez kell a a költőpénz.

Szóval remélem a sok kis tininek, akik még most tanulnak szöveget értelmezni, így már menni fog.

De inkább szülők írjanak, köszi!

2016. júl. 6. 16:28
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elég, hogy gondolod már . A külföldi gyerekek legalább 2 milliót hoznak 1 hétre magukkal .
2016. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!