Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Dragon Ball Z c. sorozattal...

A Dragon Ball Z c. sorozattal minden rendben?

Figyelt kérdés

Feltűnt már nektek ebben a rajzfilmben, hogy amikor egyes szereplők erősen koncentrálnak és úgymond "következő szintre lépnek", akkor beszőkül a hajuk és kék lesz a szemük és alapvetően tökéletesebbek és erősebbek lesznek?


[link]


[link]


A fiam kicsi korában is nézte (most megtalálta neten azért írok) amikor még ment a TV-ben, de szerencsére betiltották. Én nem vettem észre ezeket a célzásokat, miszerint egy szőke, kékszemű, izmos ember többet érne, mint más, aki nem olyan.

Nem csodálkoznék, ha emiatt a rejtett náci tartalom miatt történt volna az egész tiltás.


Nincs rossz hatással ez a rajzfilm a gyerekeink fejlődésére?


2010. ápr. 8. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
91%

na ennél nagyobb baromságot nem halottam


na már csak azért is nézni fogom pfff


amúgy a szuper "csillagharcosoknak" 1 szintől kezdve arany színű lesz a hajuk és ZÖLD szemük lesz te igen agyhalott anyuka


2 szinten tincsekre válik szét a hajuk a szemük zöld marad és villámuk cikáznak rajtuk


3 szintem megnő a hajuk eltűnik a szemöldökuk


4 szinten ISMÉT FEKETE LESZ A HAJUK csak megnő és csapzott lesz testük egyes részeit szőr borítja és lesz farkuk :))


5 szint nem hivatalos ezüst színű lesz a hajuk :)



b+ ekkora szánalmat milyen anya vagy te?

bújjál vissza a barlangba a rasszizmusoddal együtt


ez csak egy anime :))))

úr isten de buták az emberek

2010. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
75%

"Nincs rossz hatással ez a rajzfilm a gyerekeink fejlődésére?"



nincs


heil Hitler


-.-'

2010. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem rasszizmus, ugyanis a csillagharcosok igazából nem emberek, ergo emberektől való megkülönböztetettségük teljesen jogos.


Másrészt vannak benne nem szőke hajú, nem kék szemű ugyanilyen erős figurák is.


Harmadrészt a japánok nagy ívben tesznek a náci ideológiára meg fajelméletre. Miért akarnák emellett pláne saját maguk fölé rendelni a szőke hajú kék szemű embereket, akár burkoltan is? Mert nincs tiszta vérű szőke kék szemű japán tudtommal. Pont a japánok, akik az egyik legerősebb nemzeti öntudattal rendelkező nép a világon, még így globalizálódva is...


De ez valami kamukérdés szerintem, vagy legalábbis annak tűnik nekem :D

2010. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A Simpson család pedig enyhén antiszemita, de kisgyerekként nem vette észre senki.
2010. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bármi köze lenne a nácikhoz vagy Hitlerhez. Most komolyan, csak azért, mert szőkék, egyből nácik? Szállj már magadba! Ezek szerint a "szőke herceg" is náci.


Ez egy elég régi, lassan 30 éves rajzfilm (igaz, most felújítják), és a kitalálásáért egy ember felelős, nem több. És azaz ember nem vallja magát se nácinak, se másnak.


A rajzfilmben lévő szőke izmos emberkék különben is mindig a jó oldalon harcoltak és mindig a földet védelmezték különféle veszedelmek elől.


Sőt! Volt egy rész, amikor a pokolból kiszabadultak az ott élők, és bizony Hitler papa is feljött elfoglalni a világot. Rendesen ellátták a baját. :D Ezek után mond rá, hogy náci.


Itt a Hitleres rész:

http://www.youtube.com/watch?v=4SVSgvFtEME&feature=related

2010. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

Szőke vagyok kék szemmel, megyek betiltom magam.

Ez maga a irredentizmus, sovinizmus, rasszizmus, antiszemitizmus. Még csak azt kéne, hogy izmos is legyek. Fúj mocskos fasiszta én.

2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
63%

kérdező húz anyádba a rasszizmusoddal


szőke vagyok és kék szemű


tudod kit közösítsél ki b+

2010. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
na ezt a sok hülyeséget! nem bírom ki h ne írjak szkiennek az idióta kérdezőnek! A Dragonball az a legjobb anime a világon. még így 20 év után sem ment ki a divatból, lást db KAI! a szőke hajnak meg zöld szemnek SEMMI KÖZE SINCS A NÁCIKHOZ!!!! Akira (aki rajzolta a mangát) azért találta ki h látszódjon az h Goku megnövelte az erejét! Eztán lett belőle az h ez a csillagharcosok -mert hogy az egy földön túli faj- képesek átváltozni Super harcosokká, vagyis szőke hajú, zöld szemű formába. de ennek van még magasabb formája is... ennyit erről.
2010. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem az a náci akinek erről az animéről ez jut eszébe! a felh.nevem vegeta88 egyszer tiltottak egy oldalról, mert a 88-német abc-ben a H betű a 8. vagyis 88=HH=h.hitle# ezt még sosem hallottam de én vagyok a náci.
2010. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
kicsit későn írok de eléggé felháborítónak tartom amit írtál... nem ismered ezt az animét egyáltalán de egyből a nácikat magyarázod bele és azt állítod hogy a szőke kék(?) szemű emberekkel arra céloznak hogy ők többet érnek, hát ez nagyon nem így van, nem értem hogy találhattál ki ilyet...amúgy meg pl.amikor 4. szintre lépnek, fekete lesz a hajuk. jajj ne ez is biztos egy rejtett utalás arra hogy a fekete hajúak a legerősebbek :S.::.S.:.S.
2010. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!