Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Anita Blake, Vámpírvadász...

Az Anita Blake, Vámpírvadász című sorozatnak van olyan része, amiben azt írja le az író, amikor Anita Jean-Claude-dal találkozik elősször? Ha megvan el tudnád küldeni?

Figyelt kérdés
bregocslivia@gmail.com
2010. ápr. 8. 15:03
 1/3 anonim válasza:
nem, nincs ilyen rész...ami azt illeti, úgy tudom, h a képregénysorozatban sincs benne, de asszem az benne van, h Edwarddal hogy találkoztak...vagy legalábbis egy erős utalás, amiből minden világos:)
2010. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dekár:(szívesen elolvastam volna azt a részt is,sztem tök izgalmas lenne...na mind1.köszi:)
2010. jún. 20. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti képregényben ez meg vagyon írva!

The First Death képregény


Egy képregény a Bűnös Vágyak előtti időkből 2 kiadványban, egyenként 40 oldalon. Teljesen új történet Laurell K. Hamiltontól, ami az első könyv előtt kb. 1 évvel játszódik.

Teljesen önálló történet: Anita első sorozatgyilkossági esete, amiben segít a rendőrségnek. Ekkor találkozik először Jean-Claude-dal. Van benne néhány részlet, amelyre a későbbi könyvekben utal. Most megtudhatjuk, hogyan is történtek.


Írta: Laurell K. Hamilton és Jonathon Green

Rajz és borítók: Wellington Alves

A cím jelentése: "Az első halál"

A kiadás dátumát mindkét esetben feltüntettem.


Könyv formában sosem jelent meg (kizárólag képregény).

2010. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!