Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet diszkóba...

16 évesen lehet diszkóba menni és ott kiadják majd a piát?

Figyelt kérdés
csak mert kicsit félek h nem engednek be mert alacsony vagyok és nem nézek ki 18nak
2010. ápr. 7. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha
2010. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de nem úgy van h 18 éves kor alatt semmi pia?
2010. ápr. 7. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi a töcsnek teszel fel egy kérdést, ha utána meg megkérdőjelezed a választ?
2010. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem megkérdőjeleztem,csak miért adják ki a diszkóba 16 évesnek ha közbe meg (elvileg) 18 alatt no pia?

De am meg nagyon jóó h kiadják:D

2010. ápr. 7. 00:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ahol kiadják, van ahol nem. Pl. nálunk van, ahol 16 év felett engednek be, de csak a 18 év felüliek kapnak pecsétet, amire a piát adják. Ennekellenére néhány pultos pecsét nélkül is kiadja a piát, meg ha elsőre nem kapnál, akkor odamész egy józan idősebb emberkéhez, ő tuti megveszi neked... Viszont van, ahová elv cs 18 év felett engednek be, ahhoz képest többször beengedtek engem is fiatalabban is. Ahol van korhatár, és bejutsz, bennt már biztos nem kötözködnek a pián.
2010. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

engem is beengednek és adnak piát is amikor 18 a korhatár :D

ismerem a kidobót :D



F/15

2010. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hiába csak 18 év felett lehetne kiadni, ha a 16-17 évesek veszik a piát, akkor az a nagy üzlet!
2010. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!