Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki heti 3X...

Van itt olyan aki heti 3X lejut diszkóba bulizni?

Figyelt kérdés
Szakértők szerint ennyi az ideális.. Nekem max 2 jön össze egy héten.
2011. szept. 19. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen szakértők állítják, hogy ez lenne az ideális? És miért ideális? Különben az illető aszociális lesz, vagy mi?
2011. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én évi 3x sem... Viszont komolyzenei koncertekre, színházba gyakran járok. Szerintem meg ez az ideális! :)
2011. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki a szakértő?

Az aki a "zenét" csinálja?

A terem tulajdonosa?

Vagy a drogdiler?


Szerintem hülyeségeket olvasol.

2011. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ööööö... milyen szakértő??? DJ, drogdíler, bártulaj???

Én nem is járok diszkóba, mert nem az a közegem, hogy egész végig tömegnyomorban táncoljak úgy, hogy gyakran nincs is hely, ahol normálisan lehetne beszélni a hangzavartól... koncertre meg színházba járok rendszeresen, és az nekem bőven elég :).

2011. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A bulizós koromban is hetente egyszer voltam (hétvégén), és bőven elég volt. Heti hármat már kipihenni sem tudtam volna, nemhogy megcsinálni mellette az egyetemet.

Az meg megint más, amikor hétköznap barátokkal, barátnőkkel beülünk valahova egy kávéra kicsit beszélgetni.


De tényleg, milyen szakértők ezek? :D


24/L

2011. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Inkább ha tényleg a szocializáció a kérdés, akkor a társasági életre gondoltak. Tehát hogy ne ülljön otthon az ember magában. A diszkó amúgysem jó a baráti kapcsolatok ápolására, mert ott nem lehet beszélgetni, pláne nem ittasan (sok fiatal alig áll a lábán)...

A társas kapcsolatok fenntartásához és a saját szociális igényeid érdekében valóban heti 2-3 alkalommal ajánlatos társaságba menni, barátokkal találkozni, kibeszélni a problémáidat, kacarászni, de a diszkó ebbe nem feltétlen tartozik bele. És oda sok a heti 2-is, nem hogy 3..

2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális dolgozó ember is maximum kétszer jut le, pénteken és szombaton. Akinek van ideje hetente 3x bulizni, az ingyenélő vagy munkanélküli. Nem lennék egyik helyében sem.
2011. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig a fősulisok hetente legalább 3x buliznak.(ha nem többször).

Diszkóba heti 1x is elég volt mennem, ma már inkább a kocsmázás vagy a házibuli sokkal jobban felvillanyoz.

2011. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!