Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bulizni indultok, például...

Ha bulizni indultok, például diszkóba, akkor hogyan álltok neki? Csajok írjatok.17/L

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy összejöttök valakinél. Öltözködtök. és utána? Beültük valahova alapozni? És ott mennyi a határ? a jókedvig isztok?
2009. aug. 26. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a varosba megyek diszkoba akkor biztos vagyok benne,hogy nem jovok ossze senkivel,mert kicsi a varos mindenki ismer majdnem mindenkit.

Furdom,oltoszkodom..nem festem tulsagosan ki magam,mert nem szeretem.

Ritkan iszom,csak ha naagyon naagyon rossz a hangulatom.


Es te hogyan keszulodsz?

2009. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csajokkal összejövünk, összedobjuk a ruháinkat, és válogatunk. meg csináljuk a hajunkat. utána a szememet kihúzom, és bemegyünk a városba. mert általában ott bulizunk. veszünk piát, és kiülünk valahova.. dunapartra. csak nem tudom, ha iszunk elég zülött fejünk lesz.. én meg nem akarom azt.:S de úgy meg nem igazán tudok bulizni. képtelen vagyok úgy táncolni.. ha meg keveset iszom, akkor meg később kijön belőlem, és megint nem tudok táncolni.
2009. aug. 26. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk úgy szokott lenni, hogy otthon alapozás közben öltözködünk, sminkelünk..stb. Aztán még jönnek emberek, velük folytatjuk az ivászatot. Utána vagy elmegyünk egy kocsmába, ahol tovább iszunk és onnan megyünk bulizni úgy éjfél körül vagy otthon iszunk tovább és onnan megyünk bulizni szintén ilyen 11-éjfél körül, a szomszédokra való tekintettel. Nem tagadom, keményen be szoktunk nyomni, de egy ideje már nem túl sűrűn.

23 L

2009. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nos, nem járok bulikba... szánalmasnak tartom :) 18/L
2009. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos.. én meg nem azokat kérdeztem, akik nem járnak el bulizni. :) bocs. Én meg ezt tartom szánalmasnak, hogy direkt még ide írsz, amikor közel se a kérdésre válaszoltál. :)
2009. aug. 27. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kihúzod a szemed attól is züllött fejed lesz,nem kell ahoz innod.
2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!