Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jók ezek a videók...

Nick125 kérdése:

Szerintetek jók ezek a videók a csatornámon?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem a videózást (Focis videók), és kíváncsi vagyok, hogy a barátaimon kívül ti mit gondoltok ezekről a videókról. Mi jó bennük, mi rossz ?


Válaszaitokat előre is köszönöm :D



2016. márc. 29. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. márc. 29. 08:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra több sebből is vérzik.


Először is nem derül ki, mi alapján, ki állítja,hogy ők a 100 legjobb. Meg egyáltalán, all-time száz legjobb vagy jelenlegi száz legjobb? Szerinted? Szaklap szerint, újságírók szerint, esetleg hivatalos FIFA-ranglista?


Másrészt engem speciel mocskosul zavar a zene. Én nem vagyok tizenéves, ez a tüctüc amúgy sem az esetem, de egy focis videónál különösen rossz. Sokkal jobb lenne a meccs hangjait hallani, a kommentátort, amint üvölti hogy góóóóól, a szurkolókat, stb. A foci meg a zene valahogy nem jön össze.


Ezen kívül zavar az is, ami hibája minden innen-onnan összevagdosot-lopkodott videónak: az állandó változás a képminőségben, a legkülönbözőbb tévé- és youtubecsatornák logói mindenütt...


Azt már csak a végén, szinte zárójelben jegyzem meg, amit már más is említett valamelyik alatt: túl hosszú. Nincs az az isten, hogy száz percet végigüljek számomra esetleg teljesen ismeretlen vagy érdektelen játékosok miatt.

2016. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszodat.

Tudom sok hiba van a videóimban.

A listát én készítettem, a saját véleményem. A focistákat főleg a mostani, és a tavalyi szezonban mutatott teljesítményük alapján rangsoroltam.

Tudom, nem szép dolog más videósoktól, "ellopni" a különböző jeleneteket, de én már ennél láttam rosszabbat is (Letöltött egy videót, és ugyanazt feltöltötte), és máshogy nem is tudnám megoldani.

A zenével meg az a gond, hogy sajnos csak ilyen stílusú zenéket rakhatok a videó alá a copyright miatt, a kommentáros dologgal is ugyan ez a gond.

Mégegyszer köszönöm a válaszodat, majd megpróbálom megvalósítani az ötleteket valahogy, de ha nem is, majd egy másik sorozatban.

2016. márc. 29. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodni, az én véleményem csak egy vélemény, másnak biztos más.


Viszont azt, hogy mi alapján készül a lista, ne nekem mondd, hanem vagy írd ki a filmek elején, vagy a leírásban szerepeljen, mert attól, hogy én már tudom, a többi esetleges néző még nem fogja...

2016. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, mégegyszer köszönöm.
2016. márc. 29. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!