Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feliratkozóm a...

Hogyan lehet feliratkozóm a youtube csatornámon, amikor nem is csinálok videókat?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy van pár ember. De mégis hogyan? Vagy ezek valami robotok?

2016. márc. 7. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
lehet olyan neved van amiből azt gondolják ismernek, mondjuk van hasonló nick nevű ismerősük és feliratkoztak. De lehet anyádék nyomtak a subscribe gombra, hogy ne érezd lúzernek magad :DDD
2016. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik minden ok nélkül gyűjtik az embereket az ilyen oldalakon. Nekem is vannak követőim instán meg twitteren, pedig nem is posztolok semmit (csak azért vagyok regisztrálva, hogy követhessem azokat amik érdekelnek). Én sem értem miért jó nekik hogy boldog-boldogtalant bejelölnek, de ez van. :D
2016. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos, ez egy kicsit bonyolultabb annál, hogy ,,anyukádék iratkoztak fel, hogy ne érezd rosszul magad". Egy csatornára csak úgy lehet rákeresni, ha van rajta videó. Viszont minden weboldalhoz (így a YouTube-csatornákhoz is) tartozik egy link, amelyet ha elküldesz valakinek, az rátalál a csatornádra és tovább terjesztheti a linket. Egy YouTube csatornát azonban úgy is el lehet érni, ha commenteltél egy videó vagy live alatt. Tehát, ha ez megtörtént, akkor bárki, aki olvasta a comment szekciót / a chatet, akkor eljuthattak a csatornádra, és feliratkozhattak. Nem kell, hogy legyen videó a csatornádon, anélkül is feliratkozhatnak az előbb említett módokon.
2019. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!