Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már olyan...

Miért van az, hogy már olyan sokan nem szeretik Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés
Szerintem nem változott semmit. És van itt a gyakorin olyan is aki még mindig szereti? (Mint én)

2016. márc. 13. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sose szeretem
2016. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én soha nem szerettem. Számomra sok volt az elejétől kezdve a pali. - Ettől függetlenül volt amikor nevettem 1-1 poénon de azért a székről nem estem le. Illetve nem benne van a hiba, kinek mi tetszik. Ez egyénfüggő.
2016. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem. Hihetetlenül hónaljszagú ahogy próbál vicceskedni.


https://www.youtube.com/user/magyarosi/videos


Magyarósi Csaba viszont jó. Vicces és informatív,ráadásul közérthetően magyarázza az Apple cuccokat és nem kocka nyelven pofázik 20 percen át az akksi teljesítményéről,meg a pixelekről,mint más techguruk.

2016. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert mivel gyerekek nézik a legtöbben , ezért a videóiban már csak rájuk fókuszál jószerével egy ideje, és akkor csak az ő szórakoztatásukra ment rá kimondottan. Egyébként én azokat a fajta videóit is szeretem.
2016. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert azoknak lötyög valami a koponyájában és nem elég egy bejáratott név, hogy eladjanak nekik valami szart. A színvonalat tartani kell, az igényes néző nem fogad örök hűséget, csak mert valaki a pályája elején jó rajtot vett. Dancsó a magyar videósok élvonalából az egyik legrosszabbá vált, az ellenkezőjét csinálja mindannak, amit kezdetben vallott. Így akiben van legalább nyomnyi igényesség, az otthagyja vagy már ott is hagyta.
2016. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem
2016. márc. 13. 16:05
 7/16 anonim válasza:
100%
Én most IS szeretem
2016. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Dancsó tényleg megváltozott az utóbbi időben, alacsonyabbra tette a lécet, így szerzett olyan sok feliratkozót. Az is igaz, hogy a régebbi, színvonalasabb videói hozzánk, míg az újak egy másik réteghez szólnak, ezért mi, a "régiek" nem tudjuk értékelni, amit most csinál. Persze vannak még jó viccei, de azt vettem észre, hogy sokkal kevésbé élvezi, mint akkor. Erre ellenpélda az utolsó videója, amiben újra megláttam azt a bizonyos Dancsó Pétert, akinek a csatornájára még évekkel ezelőtt feliratkoztam. Szóval válaszolva a kérdésedre, még mindig szeretem a videóit, de nem azért a színvonal nélküliségért, amivel meg akarja szerettetni magát az emberekkel, hanem azért, ahogy még a legátlagosabb/legrosszabb dolgokban is meglátja a szépet.
2016. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 pandamanci válasza:

Ő is ember, formálódik "öregszik", több a dolga, nagyjából már minden létező anyagot feldolgozott.

Nincsenek már magyar filmek vagy is nem sok, amivel foglalkozhat.

Tény, hogy kicsit elszállt a fél millió feliratkozótól is, néha már elviselhetetlenül tenyérbemászó.

Az a baj, hogy nincs ideje szerintem feltöltődni, de videót mindenhéten fel KELL töltenie, ezt várják tőle, ez van.

Szerintem a honfoglalós videója/meg a szuperhősös tök poén volt, nekem tetszett.

A régiebbeket viszont szívesebben nézek, mert azokon tényleg lehet nevetni.

2016. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 pandamanci válasza:

*régebbieket jav.


Én még mindig szeretem <33333333

2016. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!