Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MSN-EN ha megkérdezik mizu?...

MSN-EN ha megkérdezik mizu? Mit írsz? A szokásos semmit? Vagy leírod h ma mi történt veled? Fura kérdés tudom, csak kíváncsi vagyok ki mit ír . Mi a téma azután? (átlag)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mizu?Semmi. Hogy vagy? Jól köszi, és te? Én is kösz bár most fáj a lábam mert focin egy balfék szétrugdosta.Mit csináltál ma?Blablabla és ebből indulok ki:D
2010. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát azt írom hogy semmi, kivétel ha valami izgalmas történik velem. és akik msn-en vannak nekem azokkal van közös beszédtémánk
2010. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincs semmi extra, nem történt semmi olyan, amit megoszthatnék veled, és érdekelne is téged.. És veled mi a pálya? Mit csináltál ma?
2010. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hú,ez mind olyan fantáziadús xd köszi a válaszokat '!
2010. ápr. 1. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt bírom... pl:

Én: Csá

Ő: HyHy

Én: Mizu?

Ő: Semmi...Veled?

Én: Shem...

Én:Micsi?

Ő: Hát én pl képet csinálok mert meghívtak egy oldalra hogy csináljak Dissinget stb...

vagyis hogy megkérdezem hogy mizu semmit ír megkérdezem mit csinál írja a mizura a választ mellé xD

2010. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!