Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a fityfene találja ki...

Ki a fityfene találja ki ezeket az idióta Aldi reklámokat?

Figyelt kérdés

Csak mert már annyira elegem van belőle, hogy bármikor bekapcsolom a TV-t, minden 10. percben leadják ezt az "Aldiban nincs sor, olcsó árak, hűséges" stb. dumát, ráadásul ez a Pista is olyan egy idegőrlő személy, hogy bemegy egy zsúfolt hivatalba, hogy az Aldiban nincs sor, ott nem kell várakozni, hogy agyvérzést kapok, ha elkezdik. Meg a másik kettő se jobb. "A szerelem fáj, de az Aldi hűséges... az olcsó árakhoz". ÁÁÁ! Ilyen rémborzalmas reklámot még az életben nem láttam, mint mostanában ez. Kinek lehetne ez ügyben írni, hogy ha már annyira kell a reklám, valami olyat csináljanak, aminél az ember nem érez késztetést arra, hogy szétverje a készüléket?


Köszönöm, hogy leírhattam, máris nyugodtabb vagyok.



2016. febr. 29. 04:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ki a mostani pénztáros a Aldi reklámban?
2022. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!