Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a fityfene találja ki...

Ki a fityfene találja ki ezeket az idióta Aldi reklámokat?

Figyelt kérdés

Csak mert már annyira elegem van belőle, hogy bármikor bekapcsolom a TV-t, minden 10. percben leadják ezt az "Aldiban nincs sor, olcsó árak, hűséges" stb. dumát, ráadásul ez a Pista is olyan egy idegőrlő személy, hogy bemegy egy zsúfolt hivatalba, hogy az Aldiban nincs sor, ott nem kell várakozni, hogy agyvérzést kapok, ha elkezdik. Meg a másik kettő se jobb. "A szerelem fáj, de az Aldi hűséges... az olcsó árakhoz". ÁÁÁ! Ilyen rémborzalmas reklámot még az életben nem láttam, mint mostanában ez. Kinek lehetne ez ügyben írni, hogy ha már annyira kell a reklám, valami olyat csináljanak, aminél az ember nem érez késztetést arra, hogy szétverje a készüléket?


Köszönöm, hogy leírhattam, máris nyugodtabb vagyok.



2016. febr. 29. 04:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát szerintem pedig hatalmas :D

De legalábbis annyira szer, hogymá' jó.

Azt meg egyszer tuti bejászom, hogy odamegyek egy random csajhoz és aszondom: A szerelem fáj. De az aldi árak nem fájnak...." és átölelem :D

2016. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha véletlen én leszek az a random lány, majd ne lepődj meg, ha tökön rúglak. :D
2016. ápr. 18. 01:49
 3/11 anonim válasza:

Hát.. remélem nem te leszel akkor. :D

Vagy maximum felkészülök a legrosszabbra :D


De egyébként tényleg eléggé idegesítő reklámokat képesek kitalálni.

2016. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A Truc reklámját még szeretem is, legalábbis ezt a kecskéset. :D

Na de ezt... Attól is elvette a kedvem, hogy valaha bemenjek az Aldiba, annyira, de annyira a hajamat tudom tépni a szövegétől. Vajon mennyit fizettek ezért a Pistinek?

2016. ápr. 19. 00:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Truc... Na jól van, megyek aludni.
2016. ápr. 19. 00:55
 6/11 anonim válasza:

Tuc ennél jobbat? :D

Amugy az nekem annyira pont nem tetszik.. :D

2016. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A LEHETŐSÉG FÖLDJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN! :D
2016. ápr. 21. 02:35
 8/11 anonim válasza:

Bubu. El kell mesélnem valamit.

Jár egy fiú az oviba, Dani.

A haja olyan szőke, mint a tej, pillantása édes, mint a méz, az arca piros, mint az ALDI epres yoghurt!


Amúgy a betiltott reklámok a legjobbak :D

2016. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp érzek, ha kezdődik a reklám kommandósokat megszégyenítő módon vetődök a távirányítóért, Mucsi káromkodásait túlszárnyalva. Ritkán tévedek az Aldi felé, de a reklám elérte hogy inkább nem megyek be, hiába olcsó. A főszereplő színészt meg inkább kimiskároltatnám. Nyugodt ember vagyok ám ez a reklám kicsapja a biztosítékot még nálam is.
2016. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a reklámot egy végeláthatatlan rémálomból született, amiben egy zombi mondja ugyanezt. :-D
2016. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!