Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova vihetnénk holnap vasárnap...

Hova vihetnénk holnap vasárnap egy 8 éves gyereket kikapcsolódni, szórakozni? (Székesfehérvár és környéke. )

Figyelt kérdés

Unokatestvéremnek alig jut ideje a lányára, de sikerült rávenni, hogy holnap elvigyük valahova. Viszont nekem még nincs gyerekem, és fogalmam sincs, milyen lehetőségek vannak. Szeretném, ha nagy élmény lenne, de tartok tőle, hogy vasárnap erre kevés esély van. Sajnos a velencei-tavi túrát is csak én élvezném, ők nem igazán... Neten sem találtam sok mindent eddig.

Előre is hálásan köszönöm a segítséget!


2015. nov. 14. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Bory-vár?
2015. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Koronás park?
2015. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül is állatsimogatás és családi mozi (Hókirálynő) lett belőle. Még az apukát is sikerült bevonni, és mindenki nagyon jól érezte magát. Rájuk fért már. :) Kiderült, hogy moziban még egyikük sem volt előtte. :)

2015. nov. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!