Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A jbox.com-ról rendelnék a...

A jbox.com-ról rendelnék a how to draw részlegről, de a képeken minden felirat japán, ebböl jön szerintem az ésszreű kérdésem, a termék amit megrendelek az akkor japán felirattal lesz vagy angollal?

Figyelt kérdés
azért mertem mégis merkérdezni ügyebár, mert az oldal maga angol nyelvű, tehát remélem azok a képek amin vannak feliratok nem azt jelentik hogy japán mind :OO

2015. nov. 5. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:

egyébként ha valaki ismer jobb oldalt ahol ténylegesen jó rajzoki vannak és rendelhetek ilyesmit akkor azt is szivesen meghallgatnám ^^

elörre is köszike :)

2015. nov. 5. 12:41
 2/5 A kérdező kommentje:
akarom mondani jlist
2015. nov. 8. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a képeken egyértelműen japán nyelvűek a könyvek, ezért természetesen japán nyelvű terméket kapsz te is kézhez. Az, hogy angol nyelvű az oldal, az nem jelent semmit, csupán megkönnyíti a vásárlást és a tájékozódást a nem anyanyelvi vásárlók számára. Ha direkt angol nyelvű mangarajzolós kiadványokat keresel, akkor az angol, illetve az amerikai amazonon érdemes inkább nézelődni, esetleg még az eBay-en.


Illetve, ha fel vagy regisztrálva AnimeAddits-ra, akkor van egy cikk, ahol egy rakat mangarajzolós kiadvány (cikk, könyv, stb.) van felsorolva, letöltési lehetőséggel együtt, főként angol, illetve japán nyelven. Ha gondolod, privátban tudok esetleg linket adni.


(Bár, ahogy nézem, jelenleg sajnos nem jók az említett oldalon lévő linkek, de elvileg majd javítva lesznek.)

2015. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Előző vagyok, az előbb elírtam: AnimeAddicts
2015. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, fent vagyok AnimeAddicts-on (hát még szép ^^..), de ettöl függetlenül egy linket ha már felajáőnlottad akkor szivesen vennék, vak vagyok mint a sir szóval.... elörre is köszi.

amugy azért a jlist-et emlitettem mert a képanyag ami azon volt kifejezetten tetszett a szememnek, szóval pont ami kell, és lévén az animék japánok alapból... gondoltam helyben vagyok, egyébiránt az oldalakon amiket emliettél mennyire vannak jó minőségü termékek. főképp ezekhez hasonló? (természetesen angol :D)

2015. nov. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!