Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cikis, és égő történetek?

Cikis, és égő történetek?

Figyelt kérdés
:D Bármi jöhet :D:D Légyszi írjatok :)

2015. nov. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem mesélek, mert mostanában nem történt velem olyan ciki dolog, viszont szerintem tudok segíteni. Keresd fel az oldalt, itt bőven találsz :)


[link]

2015. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy alkalmazás: LL. Ez a Lőjetek Le rövidítése és csak ciki sztori van rajta. : )
2015. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom olvasod e még, vagy van e kedved még nevetni de nekem van cikis sztorim: még kb 3.os lehettem amikor átjött az egyik osztálytársam. Kint voltunl és azt játszottuk h mindenfélét összekutyultunk(főzőcskéztünk). Mikor bement a barátnőm megláttam egy döglött halat a tavunkba..Csak egy kb 10 cm es volt. Kitaláltam h beleteszem a katyvaszába. Bele is raktam, de persze úgy hogy ne látszódjon. Mikor kijött a barátnőm a kezéveleg akarta keverni és belenyúlt a halba... Szegény sirva fakadt és berohant.. Ezek után bocsánatot kértem. Anya is leszidott h miért csináltam ezt. Ennek a sztorinak még nincs vége. Engem valamiért nem hagyott nyugodni a hal és kitaláltam h boncoljuk fel(tudom ez elég gusztustalan, de akkor még pici voltam). Jó. Fogtam a műanyag kis késemet. Elkezdtem vágni... Aztán kifröccsent a halnak a belseje(vagy valami lé), pont a lány pólójára:D ekkor ő megint sírnva rohant anyához.. Hát nagyjából ennyi. :D
2016. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez jó :D:D:D
2016. febr. 8. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvasod-e még,de velem pont ma történt egy cikis helyzet😂😂

Szóval,apukám elküldött biciklivel a boltba hogy hozzak lisztet.

Jó,elmentem,már ott is voltam a boltnál. Éppen raktam le a bringámat,amikor meglátok egy ismerős kocsit. Egyik volt tanáromé, Sanyi bácsié azt hiszem,és láttam benne valakit,aki rettenetesen hasonlított Sanyi bácsira. Lehet hogy ő volt az,mindegy,én annak láttam,és elkeztem vadul integetni neki,de ő csak nézett hogy ki ez?😂😂 Aztán gyorsan bementem a boltba,útközben röhögve a szerencsétlenkedésemen😂😂 Aztán mikor kijöttem a boltból,és vissza se néztem az autóra,csak tekertem haza😂😂

Hát,ez én történetem,nem tudom neked mennyire tetszik,de én nagyon égtem😂😂😂😂😂

2016. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!