Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Koncerten (Imagine Dragons)...

Koncerten (Imagine Dragons) kérhetek akár, négy autogrammot? Ha igen, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

#koncert #autogram #Autogramm kérés
2015. szept. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem koncertek után szokott lenni autogramm osztás, csak sorba kell állni, ott mindannyian aláírják. Legalábbis magyaroknál így van, ugye ők eleve külföldiek, tömeg is lesz... szóval nem tudom Imagine Dragonsnál hogy lesz ez, de remélem ugyanígy, mert én is megyek ám :D

Azt nem tudom árultak-e VIP jegyet, én csak kaptam ajándékba a koncertjegyet, de ha van VIP jegy, akkor mégnagyobb az esélye hogy kapsz mindannyiuktól egy-egy szignót.

Esetleg még azzal próbálkozhatsz, hogy járod az utcát előtte-utána való nap, hátha beléjük botlasz.. :D Én nem vagyok pesti szóval ezt nem tehetem meg :( :D

2015. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én se vagyok pesti :(
2015. szept. 18. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyon híres külföldi előadóknál általában nem szokott lenni egyáltalán ilyen lehetőség itthon, bár vannak kivételek.
2015. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!