Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szex pózokat ajánlotok...

Milyen szex pózokat ajánlotok egy tini lánynak?

Figyelt kérdés

Hy Én egy 16 éves lány vagyok és nem tudom h milyen szex pózok alkalmasak egy tini lánynak már nem vagyok szűz, de sajnos kicsit félek az új pózoktól kicsit félősebb vagyok mint a más velem egykorúak van tartós kapcsolatom is, de sajna nagyon kevés a szex mert kicsit félek tőle pedig már nem egyszer csináltam és más velem egykorúak már rég neki ugranának a pasijuknak ha meghallják a szex szót ;-D nem tudom mit tegyek adjatok valami tanácsot vagy milyen pózokat ajánlotok!

Előre is Köszike a tanácsokat, pózokat! ;-D


2010. márc. 9. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
tedd a wc-kagylóba a fejed, a lábad tárd szét, fújj buborékokat, a pasid meg üljön a hátadra, és addig csináljátok, amíg meg nem fulladsz!
2010. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
6 éves lánynak nem ajánlanátok valamit?...
2010. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Böngésszed a Nana.hu oldalt... [link]
2010. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mért a "szórakozás" témakörbe kellett irni?
2010. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hy!

Köszike a jó válaszokat!

Ja és arra a kérdésre felelve h miért ebbe a témakörbe írtam a kérdésem azért mert a szexualitás kategóriába nem írhat 16 éves beregisztrált lány és ez a témakör csak úgy jött , de várnék még válaszokat akik tudnak normálisat küldeni!

Köszike!;-D

2010. márc. 10. 19:26
 6/7 anonim válasza:
misszionárius, kutya, 69 (petting), meg ahogyan jön...a fiú ül, te vele szemben, stb.
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


tessek:>

2010. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!