Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nem gáz, ha...

Szerintetek az nem gáz, ha egy 16 éves lány egy 44 (nő) éves ismerősével beszél meg 1-2 ilyen tini dolgot? Pl szex, pasis dolgok stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalos nem. De ha ezt élvezi h téged zavarba hozzon és kiforgasson az baj. Ienkor tessék odavágni neki és megmondani h azért mindent nem társz elé.

18/F

2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem gáz, ez olyan, mint amikor valaki az anyukájával beszéli meg,csak valószínű az illető lány nem tudja megbeszélni az anyukájával.

Miért lenne gáz? Igenis néha szükség van arra, hogy kikérjük az idősebbek tanácsait.

Jobb, mintha a szintén tapasztalatlan 16 éves barátnőjével beszélné meg, aki hülyébbnél hülyébb tanácsokat adna olyan dolgokról, amivel ő maga sincs tisztában...

2010. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
CSATLAKOZOM:ma 23:11
2010. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz,és mivel az idősebb tapasztaltabb is sok jó tanácsot adhat
2010. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ki mondta,hogy az ember csak hasonló korúakkal barátkozhat, mint ő maga?

Én 20 éves lány vagyok és nem rég tökre összebarátkoztam egy 46 éves nővel :D Mi is megbeszélünk ilyesmi dolgokat. Pláne, mert ő tök fiatalos, vagány, nagyon bírom.

2010. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz, sőt sokan örülnének a helyedben! Használd ki, hogy egy ilyen tapasztalt emberrel beszélgethetsz!
2010. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többet tanulhat tőle, mint a korabeli barátnőktől.
2010. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igaz, én már kicsit idősebb vagyok nálad, de nekem anyummal és a legjobb barátnőm anyukájával van hasonlóan jó kapcsolatom.

sokkal jobb,és hasznosabb tanácsokat tudnak adni, ők már tapasztaltabbak, következetesen tudnak gondolkodni, szóval nincs ezzel semmi gáz!

2010. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem gáz. Egy 44 éves ember általában sokkal tapasztaltabb, átélt már dolgokat, vannak élményei/csalódásai, és érett, megfontoltabban formál véleményt a dolgokról, segíti a tapasztalataival a fiatalabbat. Ha a szülői háttér nem olyan, hogy ezt otthon meg tudná beszélni, akkor teljesen rendben van. Főleg hogy a mai tinik nagy része elég éretlen, meggondolatlan, nincs összerakott világképe, nem feltétlen ismeri az emberi lélek rejtelmeit-így sztem jobb ez a verzió, mintha a haverok adnának csak és kizárólag tanácsokat...
2010. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!