Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A muterom nem enged el sehova...

A muterom nem enged el sehova és rámehet a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, pánikbeteg. Régen kinőttem már, mostmár csak olyan kis félés van ha hirtelen kell elmenni valahova, de amúgy nincs gond. Van 2 tesóm, egy idősebb meg egy fiatalabb (19,10) A barátnőmmel jól megvagyunk, már egy éve. Mostanra viszont már elege van abból (15 éves) hogy engem sehova nem engednek el vele, és unja már hogy mindig mással kell elmennie valahova, minthogy velem.. mondta hogy bármennyire szeret nem bírja a végtelenségig ezt.. én meg nem alszom jól mióta ezt mondta, alap görcsölök mint mikor pánikos voltam.. Faterom nincs, nevelőapám meg csak jön-megy.. szóval tényleg csak anyumon múlik.. volt hogy elmentem bnömmel sütögetni, és kaptam egy csomó üzenetet 4,kor 6kor, 7kor, (nyáron még világos van ilyenkor) majd miután végig lelkiismeret furdalásom volt hazaértem fél 8 ra és lebaszott hogy ugyan minek is mentem el..pedig kocsival vittek haza.. a barátnőm is jött már velünk sütögetni,11-éjfél fele ment el az anyja jött érte és semmi baj nem volt az egésszel... anyumnak nincs se kocsija se jogsija erre gondoltam esetleg.. egyszer elhívtak a velencei-tóra aztán anyumnak az volt a kifogása, hogy igazságtalan a többiekkel szemben.. szerintem ez is csak kifogás... valaki segítsen, ötlet valami..

2015. aug. 6. 10:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!