Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok pár szót az East...

Mondanátok pár szót az East Fest-ről?

Figyelt kérdés

Milyen a hangulat vagy pl. mennyi a részeg, kötözködős?


Az "éjszakai életre" és sátorozásra is kíváncsi lennék... :-)



2015. júl. 2. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mivel látom, hogy már sűrűn pakolod ki ezt a kérdést, így gondolom fontos lenne a válasz, úgyhogy megosztom a saját tapasztalataimat :D

Én a 2013-ason voltam kint sátorozni és maximálisan meg voltam elégedve, hisz pont azt kaptam a pénzemért, amit elvártam. A hangulat alapjáraton nappal is nagyon jó volt, akkor is voltak koncertek, de persze azokon elég csekély volt a látogatottság, hisz nem is voltak túl ismert arcok és abban a melegben még nincs is túl sok embernek kedve koncertezni.

Úgyhogy mi nappal fürdőztünk (van a fesztivál területén több medence is), röplabdáztunk, kártyáztunk, sétálgattunk a városban, de hogy unatkozni unatkoztunk volna, azt egyáltalán nem állíthatom! Csak úgy repült az idő! :)

Sötéteskor meg hát persze kezdett jobban beindulni az élet: amellett, hogy elstartolt a discozás, beindultak a nagykoncertek is. Én a rockkoncertekre voltam kíváncsi (Road, Depresszió, Tankcsapda, stb.) és egy szavam se lehetett! A hangosítás megfelelő volt, mindenki kényelmesen elfért, a zenekarok is hozták a maximumot hangulatkeltés terén, állt a bál rendesen! :) A koncerteket pedig egy kis discozással vezettük le a haverokkal, miután véget értek. Arról nem igazán tudok mit mondani, elvégre discozene és discozene között nekem nincs sok különbség. Próbáltam táncolást imitálni és elvegyülni a tömegben :D

De csak, hogy 1-2 negatívot is mondjak:

Ha már a disconál tartunk, én a táncteret kissé szűkösnek találtam, nem éreztem úgy, hogy kényelmesen elférne ott a sok ember.

A kaja-pia árak viszonylag barátiak voltak, de még így is jobban megérte a Pennyből feltankolni a készleteinket (ami szerencsére ott van egy jó 10-15 perces sétára a fesztivál helyszínétől).

És hát ott vannak ugye a mobilvécék, amik kisdologra még alkalmasak ugyan, de az "ürítéshez" már nem volt gusztusom és azt inkább mindig egy közeli kocsma mosdójában végeztem :D De persze ez végül is nem az East Fest hibája, hisz a mobilvécé az mobilvécé.


Említetted még a kérdésben a részegeket és a kötözködőseket. Én szerencsére csak egy ilyen kellemetlenkedő alakkal futottam össze a három nap alatt, de nyilván ez nem jelenti azt, hogy nem volt több. Elvégre egy ilyen fesztiválon, ahol éjjel mindenki alaposan a pohár fenekére néz, elengedhetetlen, hogy ne legyenek részeg egyedek, de azt már embere válogatja, hogy kötözködősek -e, vagy sem.

A sátorozással is meg voltam elégedve. Szép, tágas kempingterület volt és aránylag mindenhez közel helyezkedett el, tehát nem kellett hosszú perceket gyalogolnunk ahhoz, hogy eljussunk az egyik helyszínről a másikra.

Ami még így a végére eszembe jutott: van lehetőség bungee jumpingra (remélem jól írtam), aminek örülhetsz, ha szereted az ilyen extrém sportokat. Én mindenesetre soha ki nem próbálnám :D Valamint kellemes meglepetés volt, hogy biztosítottak lehetőséget a telefon feltöltésére. Nem tudom, hogy ez mennyire alap dolog manapság más fesztiváloknál, én mindenesetre pozitívumként könyveltem el :D


Összegezve: én maximálisan meg voltam elégedve az egész rendezvénnyel, még az 1-2 apróbb baki ellenére is. De azok is inkább csak szőrszálhasogatások.

Tiszta szívből merem ajánlani, ha az időjárás kegyes lesz Mezőtúrhoz azon a 4 napon, akkor nem fogod megbánni :)

Mi is menni fogunk ismét és már nagyon várjuk! :)

2015. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :-) Ilyen mindenre kitérő részletes válaszra nem számítottam.

Igen, valóban fontos mert még gondolkodom rajta. A leginkább visszatartó erő a távolság (Pápáról) ill. a sátrazás... én még nem sátraztam és sátram sincs, mondjuk tudnék venni, de akkor ajánlott lenne előtte tesztelnem is :-) (mondjuk az udvarunkban) :-D

Szállást meg gondolom már nem tudok foglalni de holnap utánanézek :-)

Még olyan kérdésem lenne, hogy:

Tudni lehet-e, hogy tavaly hányan voltak?

+ milyen gyorsan jutottatok be? (csak mert hallottam, hogy nagyon hosszú a sor a bejáratnál.) vagy ez csak 1. nap igaz?

Előre is köszi! Ment a zöld kéz :-)

2015. júl. 2. 23:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen a zöld kezet! :D

Szállást lehet, hogy tudnál foglalni, de én igazából nem javaslom. Na, nem azért mert Mezőtúron rosszak lennének a szálláslehetőségek, hanem mert a sátrazás sokkal jobb buli, hidd el nekem! Egy több napos fesztiválozás nem is fesztiválozás számomra sátorozás nélkül :D

Persze annak is megvannak a hátrányai: leginkább az, hogy éjjel azért nehéz benne elaludni, mert nagy a hangzavar körülötted, nappal pedig azért, mert ha jó idő van, akkor a napsütésben úgy átforrósodik belülről, mint valami szauna :D De szerintem ezektől az apró kellemetlenségektől el lehet tekinteni, nekem sikerült legutóbb :) Egyedül az zavart leginkább, hogy nem vittem magammal valami matracot vagy ilyesmit, amire ráfekhettem volna és így nem volt túl kényelmes a kemény földön aludni, de kibírtam xD Idén jobban fel fogok készülni.

A legutóbbi fesztivál létszámáról sajnos nincs infóm, de egy kis google keresés csodákra képes :D Annyi biztos, hogy évről-évre többen szoktak lenni, nemhiába bővítik minden évben a kempingterületet.

Ennek függvényében a bejutás sem volt tavalyelőtt egy sétagalopp. Mi 13:00-14:00 környékén értünk oda és kábé fél órát biztos várakoztunk a sorunkra. Ha nem akartok sokat várakozni, akkor a legideálisabb szerintem, ha korán reggelre, vagy késő délutánra értek oda. Mi majd azt hiszem a korai érkezésre fogunk szavazni, habár nekünk könnyebb, mert mi Gyomaendrődről utazunk be, ami kábé 10 perc vonatozásra van Mezőtúrtól.

2015. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Koszi szépen a válaszokat! :-) akkor meggondolom a sátrazást :-D

A google tényleg mindig segít bár most valamiért nem jutott eszembe. Az ideire azt írták a facebookon, hogy kb. 11.000 ember jelölte, hogy ott lesz...

Mondjuk még olyan kérdésem lenne ha nem baj, hogy a telefonokat hol lehet tölteni, mert írtad, hogy lehet...

Ja és az írásodból úgy gondolom, hogy lány vagy. :-P Igazam van?

2015. júl. 3. 15:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és a fél óra az nem is olyan vészes, rosszabbra gondoltam :-)
2015. júl. 3. 15:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem talált, 21/F vagyok :D Miből gondoltad azt, hogy lány lennék? :D

A telefontöltős sátor amúgy legutóbb a bejárattól nem messze helyezkedett el, de nem biztos, hogy idén is ugyanarra a helyre teszik. De ne aggódj, négy nap alatt lesz idő arra, hogy megtaláljuk :D

2015. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert olvastam valahol, hogy valaki a kocsmába meg ilyen helyekre adta le a telefonját ami nem a rendezvény területén volt... :-)

Azért gondoltam, hogy lány vagy mivel szépen, kedvesen, (összeszedetten) írtál ami inkább lányokra jellemző és valahogy ez a benyomás lett bennem... de én is szoktam úgy írni :-) 22/F


Ja és ha valakinek még van saját észrevétele a rendezvénnyel kapcsolatban, ne tartsa magában :-D

2015. júl. 3. 20:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a tavalyi, akkor leírhatom privátban... :D
2015. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen érdekel, küldheted... :-)
2015. júl. 7. 17:42
 10/16 anonim válasza:

azaz privátba írjad nehogy más is el tudja olvasni...

gyk chat oldal -.-

2016. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!