Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A magyar youtube videósok...

A magyar youtube videósok többsége miért ilyen "parasztok" illetve rossz videósok?

Figyelt kérdés

Én most nem az ilyen minőségi illetve normális videósokról ,mint pl. unfield vagy patuskárol beszélek ,hanem az olyanokról ,mint pl akiknek van 100 alatti feliratkozójuk és azt hiszik ,hogy ők a f__szagyerekek.

(Most nem akarok neveket írni ,de ha kértek akkor leírom)


De komolyan?

Utána meg ilyen-olyan weblapokon "trollkodnak" ,hogy "jaj b+" meg "húzz a p__csába" hozászolásokkal "fűszerezve".

De persze fülük-farkuk be van hozva.


Nem kötözködni akarok ,de egyszerűen nem értem az ilyenek.

Miért jó ez nekik?

Szerintetek?



#videó #Szirmai Gergely #Unfield #vlogg #besse sándor
2015. jún. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem követem az ilyen senkiket
2015. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek annyira buták, mint a seggem, és csak arra gondolnak, hogyan lehetnek híresek, népszerűek nulla munkával...mert hát a nagyok is csak levideózzák magukat, oszt hányan megnézik...


közben nincs minőség, mert az összes hibájával együtt 1x felveszi a videót, és fel is rakja.

aztán jöhetnek a negatív válaszok, hogy mennyire igénytelen, neki nem az a célja, hogy órákig üljön, mire egy normális videót létrehoz, mer hát azzal dógozni köll...

2015. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy értelmes gondolatuk sincs amit megoszthatnának az emberekkel ezért inkább átmennek primitívbe, hogy ezzel próbáljanak sikeresek lenni vagy csak kitűnni.Mindenesetre engem is zavar, hogy a videóikkal szennyezik az internetet.Én konkrétan olyat láttam, hogy a gyerek úgy kezdi a videót, hogy maga mellé köp egyet.
2015. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én egyébként az olyan parasztokra gondoltam ,mint Molnár Krisztián,Csibe...stb
2015. júl. 21. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem azt a Molnár Krisztiánt és szerintem rá is vonatkozik amit leírtam.Ami kiakaszt az az, hogy ennek hogy lehet ennyi feliratkozója?Ennek még az 5 is sok lenne.

Még viccből se tudnék rá feliratkozni.

2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én se meg ez az Atosz Vargosz is......
2015. júl. 21. 19:56
 7/7 A kérdező kommentje:
*Attosz
2015. júl. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!