Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire vagytok...

Lányok! Mennyire vagytok nyitottak a fesztiválokon az egyéjszakás kalandokra? Főleg a Volt fesztivál érdekelne.

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 14:24
 1/9 anonim válasza:
szia , én elég nyitott vagyok rá , ha bejön az illető miért nem ? :D L/19
2015. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

( * miért ne )

de amúgy a barátnőim is elég nyitottak szoktak lenni

2015. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem járok Voltra, csak hasonlókra, de őszintén nem annyira. A sátorban meg lehet főni, mindenki háromnapos ruhákban van, izzad mint az állat és non-stop másnapos és/vagy részeg. nem valami romantikus, sem nem vonzó perspektíva.
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az egy éjszaka pont nem a romantikáról szól :D és nem tudom ki mennyire tiszta de nekem volt elég ruhám és nem tűnt fel hogy ápolatlan lenne bárki is
2015. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem te vagy véletlenül a kérdező egy frissen regisztrált profillal? gyanús...:D
2015. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
frissen regisztráltam de nem én vagyok a kérdező :D
2015. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem az egyejszakas kalandok elegge egyoldaluak nem törödnek a masikkal..es ha a pasi csak magaval törödik akk hogy elvezed azt?
2015. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tegyük föl, hogy van elég ruhád, nem ugyanabban az akelás pólóban fetrengessz mint a rockfesztiválok közönségének a nagy része. Monjuk, hogy csodával határos módon nem vagy leizzadva, és valami proteksönbúra megvéd attól is, hogy a zuhitól a sátorig eljutás közben nem tapad rád egy fél góbisivatagnyi por.


Tegyük föl, hogy húz gumit, nem retkes a körme, és nincs csúnyamód beállva/rúgva és nem másnapos az éjszaka közepén (nappal nem lehet megmaradni a sátorban, csak napnyugta után).


Tegyük föl, hogy kifogtál valami angyalt, akit még az is érdekel, hogy neked jó legyen.


De dugtál már egy 2mX1,5mX1mes sátorban, polyfoamon? Nem egy leányálom. Ha minden csillagállás ideális, akkor is ott van az a nyomvadt sátor, amiben felkelni nem lehet, a derekadnál ott a fűcsomó meg a gyökér, meg az a parányi légtér ami pillanatok alatt bepállik, és olyan k..úrás szag lesz hogy az életben nem szellőzteted ki.


Ezen kívül megmutatod a sátrad, sőt be is engedsz egy idegent? Úgy, hogy minden pénzed, telefonod, papírod, cuccod ott van? Mi arra a garancia, hogy másnap este nem turkál bele a cuccaidba amíg te nem vagy ott? Vagy amíg alszol? Tudja mit keres és hol.


Vagy mondjuk mégsem olyan fantasztikus ember és másnap a pitsarészeg haverjaival "meglátogatnak".


Nem tom te hol láttál embereket fesztiválozni, de a nagy részük cseppet sem vonzó perspektíva.

2015. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó (8 -as)válaszoló inkább egy anyuka v. apuka válasza - mert a fiatalok többsége nem így gondolkodik. Sok lányt, ha megtetszik neki egy fiú (és remél is együttjárást vele), kevésbé fogja érdekelni, hogy sex után a sátorban majd dugásszag lesz. A lányok egy jelentős hányada is "odateszi magát" - élvezi a bulit, és nem méricskél annyira, főleg, hogy ált nem is "színjózanok", és a "szűziességük" is háttérbe szorul.
2015. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!