Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a fesztiválokban?

Mi a jó a fesztiválokban?

Figyelt kérdés
Nem látom sok értelmét....Sátrakban laktok(oké ez tök buli) de ugye a sátrak szorosan egymás mellett vannak,szóval hallod,hogy öttel melletted éppen prücskölnek. Meg ugye rettentő drága a belépő,a kaja. Meg hol fürdesz? Egész nap őrizetlenül (egy lakattal biztosítva ami annyira felesleges,mert az nem véd,ha kell késsel kivágják a sátor oldalát) hagyod. Meg egész nap részegen röfögnek az emberek és minden este "tombolnak". Ebben mi a jó? (Kapsz karszalagot haha...-.-)

2015. jún. 6. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Vannak zuhanyzók, akármilyen meglepő is ez..
2015. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 savanyújóska ***** válasza:
82%

1. Nem hallod, hogy öttel melletted éppen prücskölnek, mert ott van maradék 4 sátor köztetek, és előbb fogod hallani, ha épp melletted csinálják, de akkor meg ez van, a sátorban alszol, és amennyit egy fesztiválon általában alszanak az emberek, a külső zaj lesz az utolsó, ami zavar.

2. A belépő, ahhoz képest, hogy külön járnál el a koncertekre nem drága, pl. Volt bérlet 30 mindennel együtt, egy Bastille koncert önmagában lenne 15. Kaját meg nem kell ott venni, Tesco is van arrafele, az olcsó.

3. Igen, az értékekre vigyázni kell, magadnál kell tartani a legfontosabbakat, de egyébként vannak szekusok, ruhát lopni, meg nem biztos, hogy annyira megéri bemenni.

4. Senki nem kötelez arra, hogy igyál, vagy hogy egész nap részeg legyél, és reggel 10-ig úgyis alszik mindenki (vagy még tovább). Egyébként pedig aki annyira részeg, az úgysem a koncerteken lesz első sorban, hanem valahol mellékesen elrészegeskedik. Még egyszer, szekusok.

5. Igen, mert azért mennek oda, hogy "tomboljanak". Azért van ez a csomó koncert, ez a rnegeteg szervezés, a sátrak, a hajcihő, hogy emberek 4-5-6-7 napig koncertekre mehessenek és ott bulizzanak. Ha ez nem tetszik, akkor ez van, nem a te világod, ezt tiszteletben kell tartani, de te is tartsd tiszteletben, hogy esetleg valaki elmenne ilyen feltételek mellett nyaralni.

2015. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze teljesen megértem. Visszaolvasva tényleg rossz hangvételű a kérdés ne haragudjatok. Csak ezek voltak bennem kérdések ezzel kapcsolatban. És köszi a választ.:)
2015. jún. 6. 22:43
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Semmi gond, mienk az öröm!^^
2015. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökre egyet értek a 2. válaszolóval.Én tavaly voltam először fesztiválon(koncerten már voltam,de azért az egy picit másabb,mondjuk,én jobban szeretem,mert persze azért az kulturáltabb valamivel,bár ez is függ attól természetesen,hogy milyen koncertre mész)szóval,én nagyon élveztem. Jó a hangulat,az emberek buliznak,felszabadultak,a külföldiek különösen "őrültek".:)
2015. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Igazából a kérdésedet nem is értem. Azt igen, hogy nem szeretsz fesztiválozni, de az meg sem fordult a fejedben, hogy az emberek, akik oda mennek, pont nem a szomszéd "prücskölésével" törődnek, hanem a feelinggel?

Változatos élőzenei élmény, vidáman táncoló barátságos emberek, egészen sajátos szabadságérzet a levegőben, miközben nem csak az emberek tombolnak, hanem a nyár is, javában. A fesztiválozás szerintem a legjobb szórakozási lehetőség az összes létező alternatíva közül.


Nyilván te gondolhatod máshogy.

2015. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
És akkor mi van a "prücskölnek"?? Te nem szeretsz "prücskölni"?Mert engem nem zavar....nem 50 éves öreganyó vagyok :D Én az 5 nap alatt 6x szexeltem, de a mellettem lévő sátorban is ment keményen a ipar.....egyik se volt magyar....felszabadult gyönyörű holland nők!!! imáááááddom....idén is megyek! meg a szigetre is!! hatalmas bulii :) én úgy minden nap merev részeg voltam, szerintem most sem lesz másképp!! álltalában addig figyelek a mennyiségre míg meg nem "prücskölök" egy gyönyörű hölgyet nehogy má bekrepáljon a műszer mert ilyen részegen asse érezném ha kést vágnának a hátamba....de útána jöhet az eggyik a másik útán!! Ha nincs az embernek sok pénze akkor érdemes spórolgatni rá mert ott nem éri meg filléreskedni...annál jobb a buli hogy számolgassam mennyi van még.... :) ÜDV
2015. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!