Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a divatblogom,13 évesen?

Lajli13 kérdése:

Milyen a divatblogom,13 évesen?

Figyelt kérdés
Kérlek kíméljetek meg, a: "ilyen kicsiként még barbiezned kéne, nem divatblogot csinálni" válaszoktól. Tényleg érdekel a válaszotok, de az ilyenek nem. Link: [link]

2015. máj. 10. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de így a képek alapján pont azt gondolom, amit mondasz hogy kíméljelek meg tőle. (talán legbelül érzed te is hogy ez az igazság?) Egy 13 éves kislány vagy, nem pedig díva.
2015. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.
2015. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan, mint az összes többi korodbeli blogja. Amatőr és gyerekes - persze milyen is lenne, még gyerek vagy. Játéknak jó, de komolyan venni maximum a barátnőid fogják kedvességből.

A blogsablon gagyi és nem túl ízléses szerintem, de láttam már rosszabbat is, a képek borzasztóak, ennél még egy átlagos instagramra fellőtt mobilos kép is jobb szokott lenni.

Egy posztból az ízlésedet még nem írnám le, de ez a szett nem egyedi, nem ízléses, nem formabontó. Persze a te korodban még inkább a csordaösztön meg anyuci viszi az embert, kell még 5-10 év, hogy kialakulj. De teljesen felesleges megosztani az ilyet szerintem. Csak olyan blogra van kereslet, ami valamitől más, mint a többi, a lerágott csont mehet a levesbe.

Plusz nem kellett volna megadni a valódi neved és a fotókat is úgy kéne csinálni, hogy ne derüljön ki, merre laksz és jársz-kelsz. Oké, kicsi az esély, hogy emiatt komolyabb bajod legyen, de kár megadni az esélyt akkor is.

2015. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal értek egyet, tényleg nem egy új, különleges, egyedi blog. Nem azt akarom írni, amit kértél, hogy ne tegyünk... Nem barbiezni kell 13 évesen, mert ez hülyeség. 13 vagy, nem 6 éves. Ha akarod folytatni, csináld, gyakorlásnak vagy ilyesminek tök jó, viszont tényleg nem érdemes komolyan gondolni. Majd kilencediket (ha nyolcosztályos suliba jársz :) ) ha úgy érzitek, akkor elkezdheted egy művészetiben, ahol van divat szak is. Akkor tanulsz egyet s mást, és talán kész leszel egy igazi divat blogot vezetni.
2015. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2015. máj. 11. 18:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, igen, lehet hülyeség volt, felőlem, viszont szeretem csinálni, szóval nem fogom abba hagyni most sem, amúgy sem a hírnév vagy ilyesmiért csinálom, mellesleg pár napos a blogom a dízájnja még nincs kialakítva
2015. máj. 11. 18:38
 7/12 anonim válasza:
Nem kellett volna elmondanod a korodat :D akkor talán komolyabba nézték volna
2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"szóval nem fogom abba hagyni most sem"


Akkor miért van már törölve az oldal?

2015. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
13 éves vagy. Ilyen korban még természetes, hogy az embernek ilyen a blogja. Szerintem foglalkozz tovább a divattal csak ne az interneten. Ott majd esetleg később.
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem kellett volna elmondanod a korodat :D akkor talán komolyabba nézték volna"

A képei alapján nyilvánvaló volt, hogy még nagyon fiatal. Még láttam mielőtt törölte :)


Ketteskének igaza van: saját nevet, életkort, lakhelyet vagy azonosítható képet NEM adunk ki - bármit be lehet vele vonzani: szatírt, tapírt, pedofilt... Ha mindenképpen folytatni akarod a blogolást, akkor csináld úgy, hogy biztonságban legyél!


Viszont. Bár sokkal idősebb emberektől is láttam sokkal rosszabb munkát, azért volt a tiéddel baj. Nem feltétlenül fontossági sorrendben:

- A fotók, amiket láttam középszarok voltak. A fókusz ugyan a helyén volt, de rosszak voltak a képkivágások, némelyik képről lelógott a lábad stb.

- Nem vagy egyedi. Ugyanilyen összeállításokat a 12 éves unokatesóm is tud csinálni, sőt, ahogy elnéztem a fényképeit, az összes barátnője is. (Napi összeállításos bejegyzésekből meg nem lehet megélni.)

- Ebből és az élettapasztalat és tudás szinte teljes hiányából kifolyólag túl sok mindent nem tudsz mondani. MÉG.

Ha mindenféleképpen divattal akarsz foglalkozni, azt ajánlom, hogy kezdd el alaposan átrágni a témát: divattörténet, divatmagazinok, más divatbloggerek követése, más stílusok, divatirányzatok megismerése a felkapotton és a tömegtermelten kívül stb. stb. Így nagyobb lenne a rálátásod, izgalmasabb, információdúsabb a mondanivalód.

2015. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!