Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Javítani szeretnénk a bulink...

Javítani szeretnénk a bulink hangulatán, de különös módon. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval szervezünk egy nagyobb bulit érettségi előtt egy kis utolsónak a nagy esemény előtt. És van egy személy, akit mi nem akartunk elhívni, de egy olyan ember, akit mindenképp szeretnénk ha ott lenne, meghívta. Félő, hogyha megmondjuk neki, hogy nem akarjuk, hogy jöjjön, akkor a fontos személy se jönne.


Szóval arra gondoltunk, hogy mivel házibuli ezért elintézzük, hogy egy kicsit korábban elaludjon.


SEMMI KÁRT NEM AKARUNK NEKI OKOZNI ÉS NEM IS AKARUNK SEMMI ILLEGÁLISBA KEVEREDNI!!!!


Szóval milyen dolgot kéne neki adnunk, ami alkohollal együtt sem okoz neki (komoly) kárt és elaltatja viszonylag gyorsan.


Előre is köszönjük :)



2015. ápr. 26. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, csak aztán nehogy valaki veled basszon ki...
2015. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ÉRETTségi. Ti nem vagytok érettek. Alkalmatlanok vagytok rá.
2015. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a gimi véget ért és nem látnának minket szívesen szóval muszáj megírni :/ de elhiheted mi is inkáb szórakoznánk még pár évet minthogy itthagyjuk a susut xD
2015. ápr. 26. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

LSD XD Mi mindig azon elmélkedtünk osztálytársakkal, hogy be kéne LSD-ztetni a tanári kart.


Na jó, amúgy szerintem inkább a megbeszélés lenne a nyerő. Az egész osztály számára ellenszenves az illető? Ebben az esetben nehogy már nektek keljen kínoskodni a saját osztály szintű bulitokon. Ő nem osztálytárs ugye?

Ennyi infó alapján én inkább lemondanék a fontos személyről is.

2015. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se tegyétek, mert ez bűncselekmény!

Nem vagyok rendőr, nem tudom mi ennek a hivatalos megnevezése, de létezik egy olyan kategória: "öntudatlan vagy védekezésre képtelen állapotba helyezés".


Csak gyorsan kiollóztam itt valamit:

"Öntudatlan állapot esetén a passzív alany felismerési képessége hiányzik. Belső pszichés akadálynál fogva nem észleli a vele szemben zajló elkövetési magatartást. Az öntudatlan állapotba helyezés megvalósulhat a sértett elaltatásával vagy elbódításával. Ezekben az esetekben feltétel, hogy a sértett számára ne legyen ismert az a tény, hogy altatót vagy számára ártalmas szert töltött az elkövető a sörébe, vagy hogy erőszakkal vagy fenyegetéssel kényszerítse az üveg ital elfogyasztására."

2015. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!