Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kicsoda/micsoda az a Cthulhu?...

Kicsoda/micsoda az a Cthulhu? Ez vmi űrlény?

Figyelt kérdés
Néha látok az interneten erről szóló posztokat. Annyit tudok, hogy olyan mint egy polip(?).

2014. máj. 11. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Skandináv legendában létező lény, semmi különös.
2014. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem egy skandináv legenda, hanem H.P. Lovecraft zseniális író szüleménye. Cthuluhu egy űrlény, aki a Nagy Öregek egyik fő alakja, először a Cthulhu írása regényben szerepel.

Egy aranyos animációs film róla: http://www.youtube.com/watch?v=FOHJUrcVdJk

2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!DE ezt a videot kb milyen korosztálynak készíthették?Gyerekeknek szólna?
2014. máj. 11. 17:37
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Xenu unokatestvére.
2014. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
56%
Tiszta olyan mint a Ben 10 ből Vilgax :-D
2014. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: am kajak tök olyan!
2014. máj. 11. 18:35
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
A ktúlú egy mesehős annyi köze van a valósághoz, mint a teletabiknak gondolom ezt a mesét is az ufóhívők mesélik a gyerekeiknek igazából én is csak most hallok róla először viszont keresgéltem a neten és azt olvastam róla, hogy egy játék is készült belőle innen többet is megtudhatsz, de elárulom nekem nem egy nagy durranás.: [link] ^(;,;)^
2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyos válaszadók sötétsége megdöbbentő. Nem is arról van szó, hogy nem tudják miről van szó, de legalább ostoboságot ne írnának. Már leírták, Lovecraft novelláiban szereplő lény, aki egy fantasy-horror szerző volt a 20. század elején.

http://www.youtube.com/watch?v=cUVofY6fJCo

2014. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak szólok kérdező innentől a szkeptikusok sorsa a te lelkeden szárad Annácska úgy elfoglalja ezt a topicot, mint annak idején Szulejmán elfoglalta Budát, mivel ihletet adtál neki. :D
2014. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!