Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kicsoda/micsoda az a Cthulhu?...

Kicsoda/micsoda az a Cthulhu? Ez vmi űrlény?

Figyelt kérdés
Néha látok az interneten erről szóló posztokat. Annyit tudok, hogy olyan mint egy polip(?).

2014. máj. 11. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy Cthulhu karaktere illetve azok a dolgok amibe bennevan, felnőtteknek szóló horror regények. Tehát nem viccnek szánták egyáltalán.


http://www.youtube.com/watch?v=ptP0OR-e7rI

2014. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Talánegyszer válasza:
0%
Cthulhu a reptoidok és az annunakik közös erejével teremtett faj,amelyik mind kettő felett áll,de többet most nem mondhatok erről,ha érdekelnek ezek a dolgok írj privátba.
2014. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Spicllike mi vagy te?
2014. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
#13 Ugyanolyan ember vagyok, mint mindenki más viszont nem vagyok ezós, de nem értem mi ez a lepontozás itt nem is olvassák el a más válaszát csak pontoznak.)
2014. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Én is szkeptikus vagyok, és elolvastam a válaszod, és egy nagy hülyeséget írtál.


"A ktúlú egy mesehős annyi köze van a valósághoz, mint a teletabiknak gondolom ezt a mesét is az ufóhívők mesélik a gyerekeiknek "


Ezt a mesét H.P. Lovecraft meséli, aki egy iszonyatosan jó horror regény író. Cthulhuról mindenki tudja hogy kitalált, de annyira hitelesen írt róla történetet, és olyan beleéléssel, hogy mára már igazi rajongótábora van.

Egy lapon sem említendő Lovecraft munkássága a Slendermannal meg a többi szennyel. Azokat unatkozó egyetemisták írták, Lovecraft pedig ebből élt.


De a 9-es is tökéletesen leírta.

2014. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12%
#15 Persze lehetséges, hogy hiteles számodra, de attól még csak egy regény marad semmi hazugságot nem irtam tudod a mesevilág és a valós világ nem ugyanaz azt pedig ne feledd, hogy lehetsz te névtelen, vagy névvel író én is tudok ám pontozni és nem sorolom magamat sehová csak azt írom, amit valósnak gondolok van, amiben szkeptikus vagyok van amiben nem.
2014. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Mikor állítottam, hogy ez a kitalált lény valós? Vagy hogy én hitelesnek gondolom? Nem értem miért jó neked, hogy itt össze-vissza hazudozol. Megszégyeníted a szkeptikusokat.
2014. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13%

Ember az egyedüli, aki itt össze-vissza hazudik az te vagy az utóbbi válaszaid csak kapálózások.

"Én is szkeptikus vagyok, és elolvastam a

válaszod, és egy nagy hülyeséget írtál."

Hülyeséget csak te irkálsz, mivel mindkettőnk szerint a Cthulhu egy kitalát lény nem valós én egyáltalán nem irtam hülyeséget csak az olyan bólogató jánosok írnak hülyeséget, mint te vagy, akik nem válaszolni, hanem kötekedni járnak fent, akik benyalnak a kérdezőnek, válaszíróknak.

"Ezt a mesét H.P. Lovecraft meséli, aki egy

iszonyatosan jó horror regény író. Cthulhuról

mindenki tudja hogy kitalált, de annyira

hitelesen írt róla történetet, és olyan

beleéléssel, hogy mára már igazi rajongótábora

van."

Én nem mondtam semmi rosszat Howard Phillips-ről el kellet volna olvasnod azt, amit belinkeltem.

"Mikor állítottam, hogy ez a kitalált lény valós?

Vagy hogy én hitelesnek gondolom? Nem értem

miért jó neked, hogy itt össze-vissza hazudozol.

Megszégyeníted a szkeptikusokat."

Az előző válaszommal csak az akartam mondani, hogy az említett mese akár hiteles is lehetne számodra, de attól még csak egy mese marad viszont lehet, hogy rosszul fogalmaztam. :D

2014. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!