Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Naruto a japán barátok közt?

A Naruto a japán barátok közt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 23:49
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%
a naruto a legjobb történetű anime..és a színvonal romlásáról no comment..nem romlik hanem sok a filler rész..ami tényleg nem a legjobb dolog
2010. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

istenem -.-"

már miért lenne barátok közt ?

naruto az egy anime és manga sorozat is ...

és enm rosszabbodik .

csak azért látja más így mert nem ezen nő föl vagy enm ehhez van szokva , hanem a pokemonhoz vagy dragon ballz-hoz . ami pedig szerintem rosz .

naruto a világ legjobb animéi között van .tehát ha ebből azt gondoljátok hogy szar :/ akkor miért van a világ top animéi között :)

na pá

2010. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%
Azért van a világ top animéi közt, mert nem kell hozzá gondolkodni és csak agyatlan verekedés van benne, amit akár 150 részen keresztül is elhúznak. Mivel több az agyatlan "lássuk a verekedést, semmi más nem kell" ember, ezért persze, hogy ez lesz a topban benne, nem pedig egy jó dráma vagy gondolkozósabb anime...
2010. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Fuuton ***** válasza:
69%

Uccsó, szerintem ha ezt írtad akkor minimum fogyatékos lehetsz, ugyanis csak a sima Narutoban volt sok verekedés, a Shippuudenben már teljesen nem csak az van, szerintem a világ legjobb animéje, a többi mellette szarnak tűnik, a színvonal nem csökken, a történet rohadt jó, kicsit sok a filler, de nem vészes, és sok benne a tanítás is, úgy gondolom, hogy tényleg a legjobb anime amit eddig csináltak.

És kedves kérdező, nem, nem a japán barátok közt.

Sok hülyeség van az Antifacesben, nem kell mindent elhinni.

Nemtudom ki hogy van ezzel, de a Barátok Közt az egy agysejtronycsoló vacak szar, nem valami hiteles benne az alakítás, szerencsére még 1 részt se néztem végig.

De a Narutot nem lehet egyszerűen megunni.

2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

utolsó:

Ha az a leírás alapján hasonlítjuk a barátok közthöz, amit leírtál, akkor igencsak hasonlítanak. és te vagy a fogyatékos ha egy ilyen hyper divat fo.st elsőbbrangúnak tartasz egy mondanivalóval rendelkezővel szemben.

2010. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Fuuton ***** válasza:
100%
Ennek is van mondanivalója...
2010. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
régen volt, már elveszett...
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20%
van a fa.szt mondanivalója...
2010. szept. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A Naruto azért a világ egyik legjobb animéje, mert igenis van fontos mondanivalója. Az, hogy a barátság fontos, hogy soha nem szabad feladni a reményt és hogy tudnunk kell tovább lépnünk. Ezenkívül a Naruto szórakoztató, szépen van megrajzolva, jók a technikák. Nem a harcok, a verekedések a lényegek benne. Nem egy agresszív butító anime. Aki nem érti a lényegét, azt sajnálom.
2011. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

Bizonyos értelemben a Shipuden már tényleg egy szappanoperához hasonlít. A régi narutót még szerettem, de ez az új... Elég hamar ráuntam, ahogy a Bleach-re is, mert nekem semmi kedvem 200 részen keresztül nyomon követni az eseményeket, nagyon hamar le lehet maradni. Én nem vagyok nagy anime-fan, nem szoktam animéket nézni, sem con-ra kijárkálni, szóval alapjába véve nem rajongok ezekért, ha meg valaki elkezd engem ricsi szan-ozni, azt le is ütöm. (a Soul Eater meg a Kertvárosi Gettó mondjuk nagy kedvencem, mert ott sírok a röhögéstől)

Igazából az egyetlen anime, amire én azt mondtam, hogy 'na ez tényleg nagyon jó' az a Hakouki Shinsengumi Kitan egy történelmi szamurájos anime viszonylag kevés varázslással, sok vérrel (persze nem az Afro Szamurájos agyatlan módon, habár azt is bírtam) és valós történelmi eseményekkel. Mindenkinek ajánlom akit érdekel a budo kultúra

2011. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!