Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem jó Tumblr-n a...

Miért nem jó Tumblr-n a lejátszási listám?

Figyelt kérdés
Már a 478523874523 lejátszót próbáltam ki és a zenéket többféle sorrendben is beraktam, még sem akar működni. Az első zenét normálisan lejátssza, de utána a többit nem. A zenék kódját régebben is oda illesztettem be, mint most, de anno még jó volt. Mi lehet a baj?

2015. febr. 11. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem followolsz engem. Csakis ez lehet a hiba!
2015. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Mindamellett, hogy nem követsz engem, azért az eszembe jutott, hogy én az SCM Music Playert használtam. Érdemes lenne neked is utánanézni, ha ezidáig nem tetted meg. Bár kétlem.


18f

2015. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azzal is, és amelyik zene nem működött, annál kiírta hogy Youtube error blablabla, szóval betettem egy másik zenét oda, és így jó lett*-* olyan boldog vagyok:D Amúgy írd le a felhasználóneved -ha ide nem szeretnéd (ingyen reklám:D)- akkor üzenetbe, és megnézem mit tehetek a követés érdekében!;)
2015. febr. 11. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült! (:


Amúgy csak hülyéskedtem, már nem használom a tumblimat. Ám ha gondolod te elküldheted, akkor követlek a régi tumblimmal, megminden. Mindenesetre kíváncsi vagyok.

2015. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) Írok privátban.
2015. febr. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!