Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a nevem Tumblr-ön?...

Mi legyen a nevem Tumblr-ön? Minden foglalt amit beírtam és semmi ötletem nincs. Írjatok vmi értelmeset légyszi. Olyanokra gondoltam mint pl 'Never Say Never'

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedvenc előadód/együttesed dalai között válogass, és a legjobban tetsző dalcímet próbáld meg beírni.
2015. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

tehát szeretnél csinálni egy tumblr-t...de annyi kreativitásod sincs, hogy egy saját nevet kitalálj...biztos nagyon egyedi lenne...mész a többi birka után, aki elhitte, hogy menő lesz, ha valami nagyon lerágott angol idézetet berak a névnek...majd ezután a netről összekukázik valami témát, mert ugyan minek foglalkozzunk már azzal, hogy egy saját, egyedi kinézetet csináljunk neki...majd ezután jönnek azok az 1000x ellőtt tartalmak, amiket mindenki megoszt, mert az menő...mint egy arctic monkey-s kép, vagy egy fekete-fehér cigizős gif, esetleg egy polaroidokkal kapcsolatos kép...és akkor hú, most több vagy, mert utána mehetsz a követőkért kuncsorogni :D


az a gáz, hogy a tumblr is valójában a blogok körébe tartozna...egy blognak meg pont az a lényege, hogy a tulajdonosa valami olyasmit adjon az internet számára, amit más még nem csinált, mégis érdekelhet embereket.

az, hogy többezerszer megosztott sablonos képek, animációk összevissza villognak, az senkit nem fog érdekelni, még akkor se, ha valaki bekövet...csupán azért teszi, hogy te is kövesd be...de soha többet nem fog ránézni a tumblr-ödre...ahogy te se az övére, hiába követed...

2015. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!