Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a tumblr?

Szerintetek milyen ez a tumblr?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 10. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Huu én nagyon nem szeretem ha valaki itt "hirdeti" magát, vagy épp véleményt kér. Olyan a tumblid amilyennek akarod, ne mások elvárásainak akarj megfelelni. Ha valakinek nem tetszik hidd el, nem fogja nézni. :)

De egyébként elég depresszív, komor hangulatú. Én jobban szeretem azokat az oldalakat amik felvidítanak, színesek. Persze biztos sok ember keresi az ilyeneket is mint a tiéd

Hány éves vagy, hogy ilyen sötét dolgok "foglalkoztatnak"?

2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15f vagyok.
2015. febr. 11. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

háát régen rossz :D

első körben a legvisszataszítóbb, amikor automatikusan elindul a zene...ez már kizár egy csomó embert az oldalról, mert attól, hogy neked tetszik ez a zene, más lehet, hogy útálja.


a tartalom meg lerágott csont...ahogy az első mondja, nem mások után kéne menni, és ugyanolyan sablon fekete-fehér képeket repostolni, ami másoknak is fenn van, hanem egyedi tartalmat kirakni...

főképp azért, mert olyanok, amikről egyből elfelejti az ember, hogy ezt egy fiú tette ki...komolyan, a lányok szoktak ilyen rinyálós "senkinek nem vagyok elég jó" dolgokon gondolkozni.


nem is gondolnád, mennyi hülye, mindenre vevő ember van akár ebben az országban is. nagyjából egy minimális kreativitással már sokkal népszerűbb lennél, és megugranál egy színvonalat...ez az oldal még nem ugorja meg, mivel egy darab saját gondolat nincs benne, így én azt is megkérdőjelezném, hogy érdemes volt egyáltalán megkérdezni, ki mit gondol róla, ebből te nem vagy feltérképezhető, max annyi látszik, hogy téged is csak vezetnek.

2015. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eléggé Darkos
2015. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szokványos.

tucat.

semmilyen.

lehet, hogy te is ilyen vagy, én nem tudhatom.

a téma az alap, semmi egyéni fejlesztgetés,

a posztok egyhangúak,

nem fognak meg,

viszont a zene tetszik

2015. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as

,,első körben a legvisszataszítóbb, amikor automatikusan elindul a zene...ez már kizár egy csomó embert az oldalról, mert attól, hogy neked tetszik ez a zene, más lehet, hogy útálja. "

először is utálja, rövid u.

KI A VIHAR NEM SZARJA LE, HOGY A TÖBBIEK LELKECSKÉJÉT ZAVARJA, HA NEM ŐK NYOMHATJÁK MEG A PLAY GOMBOT?!

istenem, egyél homokot.

2015. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!